Kaip parašyti CV ir ieškoti darbo Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) yra šalis, pasižyminti itin aukštu ekonomikos augimu, kurio varomoji jėga yra darbo rinka. Šios rinkos dinamiškumas ir platus galimybių spektras pritraukia darbuotojus iš viso pasaulio, tačiau kūrimas ir palaikymas tobulo gyvenimo aprašymo, pritaikyto konkrečiai JAE darbo rinkai, gali kelti iššūkių.
Treniruotės:
Dydis:
Pritaikoma:
Žodis (Microsoft)
A4
tai yra

Svarbu žinoti, kad Jungtiniai Arabų Emyratai yra viena iš labiausiai konkurencingų darbo rinkų pasaulyje, todėl reikia būti gerai pasirengusiam, norint sėkmingai konkuruoti. Sekančioje straipsnio dalyje detaliai aptarsime, kaip parengti tobulą CV, tinkantį Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip efektyviai ieškoti ir kreiptis dėl darbo šioje regione. Kokybiškas CV yra itin svarbus, nes tai yra pirmoji Jūsų asmenybės, įgūdžių ir patirties pristatymo forma potencialiems darbdaviams. Be to, CV rašymas tinkama kalba gali būti lemiamas veiksnys. Jungtiniuose Arabų Emyratuose CV gali būti rašomas anglų arba arabų kalbomis, priklausomai nuo darbo pobūdžio ir darbdavio reikalavimų.

Patarimai dėl darbo paieškos ir kreipimosi Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Ieškant darbo Jungtiniai Arabų Emyratai, svarbu atsižvelgti į šios šalies darbo rinkos ypatybes. Daugelis darbdavių siūlo darbo skelbimus angliškai, nes tai yra verslo kalba, kurią naudoja daugelis organizacijų. Tačiau, kadangi tai yra labai tarptautinė šalis, kandidatams gali tekti konkuruoti su asmenimis iš viso pasaulio. Darbo paieška gali būti atliekama per įvairias internetines darbo skelbimų svetaines, taip pat per įvairias socialines medijos platformas, tokias kaip LinkedIn. Be to, naudinga priklausyti profesionalioms grupėms ir tinklams, kurie gali padėti užmegzti ryšius ir gauti informaciją apie laisvas pareigas.

Kreipiantis dėl darbo Jungtiniai Arabų Emyratai, svarbu laikytis tam tikrų etapų:

 1. Pirmiausia, patikrinkite ar turite reikiamus kvalifikacijos reikalavimus ir darbo patirtį. Daugelis darbdavių reikalauja turėti tam tikros srities diplomą ir bent jau keletą metų patirties.
 2. Antra, parengkite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Gyvenimo aprašymai ir motyvaciniai laiškai anglų kalba yra plačiai priimtini, nes, nors Jungtiniuose Arabų Emyratuose oficiali kalba yra arabų, verslo kalba dažniausiai yra anglų.
 3. Trečia, atlikti darbo paiešką. Galite naudoti skirtingas interneto svetaines, socialinės medijos platformas arba kreiptis tiesiogiai į įmones.
 4. Ketvirta, atlikite paruošiamąjį darbą prieš pokalbį. Tai gali apimti tyrimus apie įmonę, su kuria ketinate dirbti, ir pasirengimą atsakyti į įprastus interviu klausimus.
 5. Galiausiai, jei esate pakviestas į pokalbį, pasirūpinkite, kad būtumėte gerai pasirengę ir atrodytumėte profesionaliai.

Profesionalaus el. pašto svarba siekiant darbo Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Aplikuojant į darbo poziciją Jungtiniuose Arabų Emyratuose, itin svarbu paruošti profesionalų elektroninį laišką ir gyvenimo aprašymą. Darbdaviams Jungtiniuose Arabų Emyratuose itin rūpi detalus, aiškus ir struktūruotas laiškas, kuriame būtų aiškiai išdėstytos jūsų kvalifikacijos, patirtis ir sugebėjimai atitinkamai pozicijai. Laiške taip pat turėtų būti paminėta, kodėl manote, jog esate tinkamiausias kandidatas darbui. Atkreipkite dėmesį, kad komunikacija Jungtiniuose Arabų Emyratuose yra labai formalūs, todėl laiške turėtų būti laikomasi oficialaus tono ir pagarbios kalbos. Pastraipos pabaigoje bus pateiktas pavyzdinis elektroninio laiško formatas, kurį galėsite naudoti kaip šabloną savo paraiškai.

GERAS

Anglų kalba:

Subject: Job Application for Project Manager Position

Dear Hiring Manager,

I am writing to apply for the Project Manager position that was advertised on your website. With my extensive experience in project management and excellent communication skills, I am confident that I would be a valuable addition to your team.

Attached is my CV for your consideration. I look forward to the opportunity of discussing my application with you further.

Thank you for considering my application.

Best Regards,

[Your Name]

[Your Contact Information]

 • ---------------------------------------------

Arabų kalba:

موضوع: طلب وظيفة لمنصب مدير المشروع

عزيزي مدير التوظيف،

أكتب لكم للتقدم لمنصب مدير المشروع الذي تم الإعلان عنه على موقعكم. مع خبرتي الواسعة في إدارة المشاريع ومهارات الاتصال الممتازة لدي، أنا واثق أنني سأكون إضافة قيمة لفريقكم.

أرفق سيرتي الذاتية للرجوع إليها. أتطلع إلى فرصة مناقشة طلبي معكم بشكل أكبر.

شكراً للنظر في طلبي.

أطيب التحيات،

[اسمك]

[معلومات الاتصال الخاصة بك]

 • ---------------------------------------------

Hindų kalba:

विषय: प्रोजेक्ट मैनेजर पद के लिए नौकरी का आवेदन

प्रिय नियोजन प्रबंधक,

मैं आपकी वेबसाइट पर विज्ञापित प्रोजेक्ट मैनेजर पद के लिए आवेदन करने के लिए लिख रहा हूं। मेरे प्रोजेक्ट प्रबंधन में व्यापक अनुभव और उत्कृष्ट संचार कौशल के साथ, मैं विश्वासी हूं कि मैं आपकी टीम के लिए एक मूल्यवान संस्थापन हो सकता हूं।

मेरी CV आपकी सहायता के लिए संलग्न की गई है। मैं आपके साथ अपने आवेदन की आगे की चर्चा का अवसर का इंतजार कर रहा हूं।

मेरे आवेदन पर विचार करने के लिए धन्यवाद।

धन्यवाद,

[आपका नाम]

[आपकी संपर्क जानकारी]


Pradinio lygio darbo paieška Jungtiniuose Arabų Emyratais

 1. Ieškokite darbo portalo svetainėse: Galite pradėti nuo darbo portalų, tokių kaip Naukrigulf, Bayt, Monster Gulf, Gulf Talent ir kt. Šie portalai siūlo įvairių sektorių darbo pasiūlymus ir galėsite rasti įvairių pradinių lygio pozicijų.
 2. Tinklaveika: Jungtiniuose Arabų Emyratuose tinklaveika yra labai svarbus darbo ieškojimo aspektas. Dėl šios priežasties, svarbu dalyvauti įvairiuose renginiuose, seminaruose ir socialiniuose susitikimuose, kad sukurtumėte kontaktų tinklą.
 3. Laikinų darbo agentūrų paslaugos: Laikinos darbo agentūros gali padėti rasti pradinių lygio darbą. Jie gali pasiūlyti įvairias laikinas pozicijas, kurios gali vėliau tapti nuolatinėmis.
 4. Praktika: Jei turite galimybę, galite pasirinkti praktiką. Tai leis jums įgyti patirties ir suprasti darbo rinką Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
 5. CV įrašai: Jei neturite darbo patirties, turėtumėte sutelkti dėmesį į savo išsilavinimą, įgūdžius ir asmenines savybes. Paminėkite bet kokius projekto darbus, savanorių darbą, kursus ar seminarus, kuriuose dalyvavote. Įrašykite visas kalbas, kuriomis kalbate.
 6. Kalbos įgūdžiai: Anglų kalba yra plačiai naudojama darbo rinkoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, todėl, net jei neturite puikių arabų kalbos įgūdžių, tai nėra didelė problema. Tačiau, jei mokate arabų kalbą, tai tik padidins jūsų galimybes rasti darbą.
 7. CV pateikimas: Jungtiniuose Arabų Emyratuose CV galima pateikti anglų kalba. Tačiau, jei taikomate į darbo skelbimą, kuris yra parašytas arabų kalba, geriau pateikti CV arabų kalba.
 8. Išsaugokite kantrybę: Darbo paieška gali užtrukti ilgiau, nei tikėjotės, ypač jei ieškote darbo užsienyje ir neturite patirties. Svarbu išlaikyti teigiamą požiūrį ir nenusiminti, jei iš karto nesiseka.

Dokumentai reikalingi darbui Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Kreipiantis dėl darbo Jungtiniai Arabų Emyratai, reikia pasirūpinti keliais svarbiais dokumentais. Pirmiausia, reikia turėti galiojantį pasą, kuris yra svarbiausias dokumentas bet kurioje šalyje dirbant. Pasas turi liesti galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo planuojamos kelionės datos.

Kitas dokumentas, kurio reikės, yra vizos paraiška. Norint gauti vizą dirbti JAE, reikės darbo sutarties su JAE įmone, kuri turi teisę išduoti darbo vizas. Sutartis turi būti patvirtinta JAE darbo ministerijoje.

Be to, reikės sveikatos patikrinimo rezultatų, kurie patvirtina, kad esate sveikas ir neturite jokių užkrečiamų ligų. Šie patikrinimai dažniausiai atliekami JAE, bet kai kurie darbdaviai gali reikalauti atlikti juos ir išvykstant iš gimtinės šalies.

Galų gale, gali prireikti aukštojo mokslo diplomo ar profesinės kvalifikacijos, kurie patvirtina jūsų gebėjimus ir patirtį darbo srityje. Ši informacija turi būti įtraukta į jūsų CV, tačiau darbdavys gali paprašyti pateikti ir originalius dokumentus.

Visi šie dokumentai turi būti oficialiai išversti į arabų kalbą ir patvirtinti JAE ambasadoje ar konsulatu jūsų gimtinės šalyje. Taip pat rekomenduojama turėti visų dokumentų kopijas, jei originalai būtų prarasti ar sugadinti.

Pavyzdinis CV pritaikytas Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai

Žemiau pateiksime Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkos gyvenimo pavyzdį, kuriame bus atkreiptas dėmesys į profesinėje aplinkoje vartojamas kalbas. Be to, bus pateikti CV pavyzdžiai visomis šiomis kalbomis, kuriuos kandidatas galės pritaikyti savo poreikiams.

Arabų kalba:

الاسم: محمد بن سالم

العمر: 35 سنة

الجنسية: الإماراتية

المؤهلات: بكالوريوس في إدارة الأعمال من جامعة دبي

الخبرة العملية:

 • مدير العمليات، شركة الإمارات للأعمال، دبي (2015-الحاضر)
 • مدير مشروع، شركة الخليج للإستثمارات، أبوظبي (2010-2015)

المهارات: القيادة، التخطيط الاستراتيجي، التفاوض، إدارة المشاريع

اللغات: العربية (الأم), الإنجليزية (ممتازة)

Anglų kalba:

Name: Mohamed Bin Salem

Age: 35

Nationality: Emirati

Qualifications: Bachelor's in Business Administration from Dubai University

Work Experience:

 • Operations Manager, Emirates Business Company, Dubai (2015-present)
 • Project Manager, Gulf Investment Company, Abu Dhabi (2010-2015)

Skills: Leadership, Strategic Planning, Negotiation, Project Management

Languages: Arabic (native), English (fluent)

Hindi kalba:

नाम: मोहम्मद बिन सलेम

आयु: 35

राष्ट्रीयता: अमीराती

योग्यताएं: दुबई विश्वविद्यालय से व्यापार प्रशासन में स्नातक

कार्य अनुभव:

 • ऑपरेशन्स मैनेजर, इमारती व्यापार कंपनी, दुबई (2015-वर्तमान)
 • प्रोजेक्ट मैनेजर, खाड़ी निवेश कंपनी, अबू धाबी (2010-2015)

कौशल: नेतृत्व, सामरिक योजना बनाने की क्षमता, समझौता, परियोजना प्रबंधन

भाषाएं: अरबी (मातृभाषा), अंग्रेजी (प्रवीण), हिंदी (प्रवीण)


Naudingos frazes gyvenimo aprašymams Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai ir jų vertimo svarba

Šioje pastraipoje rasite naudingų terminų, susijusių su CV rašymu Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai, sąrašą. Šie terminai bus išversti į visas kalbas, kurios yra oficialiai vartojamos Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tai yra svarbu, nes Jungtiniai Arabų Emyratai yra daugiakalbė šalis, kur dažnai reikalingas terminų vertimas į skirtingas kalbas profesiniame kontekste.

Dėl šios priežasties pateikiame sąrašą su terminais ir jų vertimais į oficialias Jungtinių Arabų Emyratų kalbas:

 1. "Gyvenimo aprašymo struktūra" - terminas, nusakantis CV suskirstymą į tam tikras dalis, tokius kaip asmeninė informacija, išsilavinimas, darbo patirtis ir kt.
 2. "Gyvenimo aprašymo formatavimas" - tai kaip CV yra vizualiai organizuotas, įskaitant šriftą, dydį, spalvas ir kt.
 3. "Išsilavinimas" - tai visos mokyklos, universiteto ar kitos mokymo įstaigos, kurias lankėte, ir jūsų gauti laipsniai arba kvalifikacijos.
 4. "Įgūdžiai" - tai jūsų gebėjimai ir patirtis, kurie gali padėti jums atlikti darbą.
 5. "Praktika" - tai laikotarpis, per kurį jūs dirbate tam tikroje įmonėje ar organizacijoje siekdami įgyti patirties ir mokytis.
 6. "Darbo patirtis" - tai ankstesni darbai, kuriuos esate atlikę, įskaitant pareigas, atsakomybes ir pasiekimus.

Papildomi terminai, kurie gali būti naudingi CV rašymui Jungtinių Arabų Emyratų rinkoje, gali apimti "referencijas", "kalbas", "kvalifikacijas", "kursus", "seminarus", "projektus" ir "savanorystę". Šie terminai taip pat bus išversti į visas kalbas, vartojamas Jungtiniuose Arabų Emyratuose, siekiant palengvinti jų supratimą ir naudojimą.

Struktūros, formatavimo ir nuotraukos naudojimas kuriant gyvenimo aprašymą Jungtinių Arabų Emyratų rinkai

Gerai struktūrizuotas ir kruopščiai suformatuotas gyvenimo aprašymas (CV) yra būtina sąlyga siekiant sėkmės darbo rinkoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Rinkodaros principai taip pat veikia CV: jis turi būti vizualiai patrauklus, tačiau tuo pačiu metu logiškai ir aiškiai struktūrizuotas, kad darbdaviui būtų lengva peržiūrėti informaciją. Puikus CV atspindi profesionalumą ir dėmesingumą detalėms, kurie yra labai vertinami JAE darbo rinkoje.

Įgyvendinkite šiuos patarimus, kad optimizuotumėte savo CV struktūrą:

 • Šriftas: Rinkitės lengvai skaitomą, profesionalų šriftą, tokią kaip Arial ar Calibri. Šriftas turėtų būti nei per didelis, nei per mažas, optimalus dydis - 10-12 punktų.
 • Formatas: CV turėtų būti suformatuotas aiškiai ir konsekventiškai. Naudokite vienodą išdėstymą, atstumus ir stiliaus formatavimą visame dokumente.
 • Paraštės: Kiekvienas CV skyrius turėtų prasidėti aiškia parašte, nurodančia skyriaus turinį.
 • Punktynas: Naudokite punktus, kad išskirtumėte svarbiausias detales. Tai padeda skaitytojui greitai įsigilinti į informaciją.
 • Skyrikliai: Naudokite skyrikliai, kad padėtumėte darbdaviui lengviau peržiūrėti ir suprasti jūsų CV.

Naudodami šiuos patarimus, jūsų CV taps vizualiai patrauklesnis ir lengviau skaitomas. Spalvų naudojimas gali padėti išryškinti svarbiausias CV detales, tačiau rekomenduojama laikytis neutralių ir profesionalių spalvų, tokiose kaip pilka, mėlyna ar juoda.

Galų gale, verta paminėti, kad Jungtiniuose Arabų Emyratuose yra paplitusi praktika pridėti profesinę nuotrauką prie CV. Tai suteikia asmeniškumo jausmą ir padeda darbdaviui geriau prisiminti kandidatą.

Be Jungtinių Arabų Emyratų CV šablono, turime ir kitų naudingų CV šablonų.


Kaip tinkamai pabrėžti antraštes, patirtį, išsilavinimą ir įgūdžius CV, siekiant sėkmės Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkoje

Svarba tinkamai pateikiant gyvenimo aprašymą Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkoje

Antraštės gyvenimo aprašyme yra esminės, ypač Jungtinių Arabų Emyratų rinkai, nes jos akivaizdumo ir išsamumo priklauso, ar asmuo bus lengvai pasiekiamas ir ar jo kandidatūra bus veiksmingai išskirta. Pirmiausia, antraštėje turėtų būti nurodytas asmeninės informacijos eilės tvarka: pavardė, vardas, profesija ir disciplina. Tai suteiks potencialiam darbdaviui supratimą apie kandidato kompetencijas ir specializaciją. Antraštėje taip pat turėtų būti nurodytas pašto adresas, telefonas ir elektroninio pašto adresas. Svarbu, kad ši informacija būtų aiški ir lengvai skaitoma, kad asmuo būtų lengvai pasiekiamas dėl galimų darbo pasiūlymų.

GERAS
 • ---------------------------

Arabų kalba:

الاسم الكامل: أحمد بن سليمان

المهنة: مدير تسويق

العنوان: شارع الشيخ زايد، أبو ظبي، الإمارات العربية المتحدة

الهاتف: +971 50 123 4567

البريد الإلكتروني: ahmed.suleiman@gmail.com

 • ---------------------------

Anglų kalba:

Full Name: Ahmed Bin Suleiman

Profession: Marketing Manager

Address: Sheikh Zayed Road, Abu Dhabi, United Arab Emirates

Phone: +971 50 123 4567

Email: ahmed.suleiman@gmail.com

 • ---------------------------

Hindų kalba:

पूरा नाम: अहमद बिन सुलेमान

पेशा: विपणन प्रबंधक

पता: शेख ज़ायद रोड, अबु धाबी, संयुक्त अरब अमीरात

फोन: +971 50 123 4567

ईमेल: ahmed.suleiman@gmail.com

 • ---------------------------

Urdu kalba:

پورا نام: احمد بن سلیمان

پیشہ: مارکیٹنگ مینیجر

ایڈریس: شیخ زید روڈ، ابو ظہبی، متحدہ عرب امارات

فون: +971 50 123 4567

ای میل: ahmed.suleiman@gmail.com

 • ---------------------------

Filipinų kalba:

Buong Pangalan: Ahmed Bin Suleiman

Propesyon: Marketing Manager

Address: Sheikh Zayed Road, Abu Dhabi, United Arab Emirates

Telepono: +971 50 123 4567

Email: ahmed.suleiman@gmail.com


Patirties Aprašymo Reikšmė CV Jungtinių Arabų Emyratų Darbo Rinkoje

Patirties skyrius yra vienas iš svarbiausių CV dalių, susijusių su Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinka. Tai yra pirmoji vieta, kuriai darbdavys skiria dėmesį, nes ji parodo, ar kandidatas turi reikiamą patirtį ir ar jis yra tinkamas konkretaus darbo specifikai.

 • Chronologine tvarka: Pradedant nuo neseniausios patirties, turi būti nurodyta visa profesinė patirtis. Tai padeda darbdaviui aiškiai matyti kandidato karjeros progresą ir jo gebėjimą prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir iššūkių.
 • Sutarčių datas: Kiekvienai pozicijai turi būti nurodyta pradžios ir pabaigos data. Tai leidžia darbdaviui suprasti kandidato darbo stabilumą ir jo gebėjimą ilgai dirbti tam tikroje pozicijoje.
 • Pareigų pavadinimas: Kiekvienai patirties pozicijai turi būti nurodytas tikslus pareigų pavadinimas. Tai suteikia darbdaviui aiškų supratimą apie kandidato atsakomybes ir pareigas ankstesnėse darbo vietose.
 • Sąrašas su punktais: Kiekvienos darbo vietos aprašymas turėtų būti pateikiamas punktais, nurodant pagrindines atliktas užduotis ir pasiektus rezultatus. Tai padeda darbdaviui greitai peržiūrėti ir įvertinti kandidato kompetencijas.
 • Pareigų aprašymas: Kiekvienai pareigai turi būti pateikiamas išsamus aprašymas, kuriame nurodoma kandidato atsakomybė ir atlikti darbai. Čia turi būti naudojami raktiniai žodžiai, kurie atspindi konkretaus sektoriaus ar darbo specifiką, pvz., "projektų valdymas", "finansų analizė" ar "strateginio planavimo".
 • Turtingas žodynas: CV turėtų būti naudojami įvairūs veiksmažodžiai ir jų sinonimai, kad būtų galima išsamiau ir įdomiau aprašyti kandidato patirtį ir gebėjimus. Pavyzdžiui, vietoj "padariau" galima naudoti "įgyvendinau", "sukūriau", "vystiau" ir pan.

Visi šie patarimai padės sukurti įspūdingą patirties skyrių CV, kuris suteiks pranašumą Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkoje.

GERAS

Vokiečių kalba (Deutsch):

Arbeitgeber: Al Nahda Internationale Schule, Dubai, UAE

Position: Deutschlehrer

Datum: August 2017 - Heute

 • Unterricht in deutscher Sprache für Schüler der Klassen 1 bis 12
 • Vorbereitung und Durchführung von Sprachtests und Prüfungen
 • Entwickeln von Unterrichtsplänen und Lernmaterialien
 • Organisation und Durchführung von kulturellen Aktivitäten
 • Zusammenarbeit mit Eltern und Kollegen zur Verbesserung des Lernprozesses
 • --------------------------------

Prancūzų kalba (Français):

Employeur: Hôtel Jumeirah, Dubai, UAE

Poste: Réceptionniste

Date: Janvier 2018 - Aujourd'hui

 • Accueillir les clients et les aider avec le check-in/check-out
 • Gérer les réservations et les demandes des clients
 • Fournir des informations sur les services de l'hôtel et les attractions touristiques locales
 • Traiter les paiements et gérer les plaintes des clients
 • Assurer la liaison avec le personnel de l'hôtel pour garantir la satisfaction des clients
 • --------------------------------

Olandų kalba (Nederlands):

Werkgever: Emirates Airlines, Dubai, UAE

Functie: Stewardess

Datum: Februari 2019 - Heden

 • Verzorgen van passagiers tijdens vluchten
 • Assisteren bij het in- en uitstappen van passagiers
 • Verschaffen van informatie over veiligheidsprocedures
 • Serveren van maaltijden en dranken aan boord
 • Behandelen van eventuele noodsituaties tijdens de vlucht
 • --------------------------------

Anglų kalba (English):

Employer: Abu Dhabi National Oil Company, Abu Dhabi, UAE

Position: Mechanical Engineer

Date: March 2016 - Present

 • Designing and implementing mechanical systems
 • Conducting equipment inspections and maintenance
 • Collaborating with teams to meet project deadlines
 • Analyzing mechanical failures and providing solutions
 • Ensuring compliance with safety regulations and standards

Išsilavinimo reikšmė gyvenimo aprašymuose siekiant sėkmės Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkoje

Išsilavinimo skyrius yra vienas iš esminių elementų rašant CV Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai. Šiame regione darbdaviai dažnai vertina kandidatus pagal jų išsilavinimą ir kvalifikacijas, todėl patirtis ir įgūdžiai gali atsidurti antrame plane. Išsilavinimas gali parodoti, kad kandidatas yra atsidavęs savo specialybei, geba mokytis ir taikyti naujus dalykus, bei turi reikiamus gebėjimus ir žinias konkrečiai darbo vietai.

Išsilavinimo skyrius gali būti pateiktas pirmoje CV vietoje, jei kandidatas siekia pozicijos, kuriai reikalingas specialus mokslinis laipsnis arba kvalifikacija. Pavyzdžiui, jei asmuo siekia darbo medicinos srityje, jo išsilavinimas turėtų būti pateiktas pirmoje vietoje, nes tai yra esminis reikalavimas tokioms pozicijoms. Tačiau, jei asmuo siekia pozicijos, kuri daugiausia reikalauja praktinių įgūdžių, tokių kaip statybininkas arba elektrikas, išsilavinimas gali būti pateiktas po darbo patirties skyriaus, nes šiuo atveju svarbiau parodoma praktinė patirtis ir įgūdžiai.

GERAS

Išsilavinimas

 • -----------------

Anglų kalba:

Education

 • -----------------

Bachelor's Degree in Computer Science

University of Toronto, Canada

Graduation Year: 2018

Master's Degree in Information Technology

Stanford University, USA

Graduation Year: 2021

 • -----------------

Arabų kalba:

التعليم

 • -----------------

بكالوريوس في علوم الكمبيوتر

جامعة تورنتو، كندا

سنة التخرج: 2018

ماجستير في تكنولوجيا المعلومات

جامعة ستانفورد، الولايات المتحدة الأمريكية

سنة التخرج: 2021

 • -----------------

Hindų kalba:

शिक्षा

 • -----------------

कंप्यूटर विज्ञान में स्नातकोत्तर

टोरंटो विश्वविद्यालय, कनाडा

स्नातक वर्ष: 2018

सूचना प्रौद्योगिकी में मास्टर्स

स्टैनफ़ोर्ड विश्वविद्यालय, संयुक्त राज्य अमेरिका

स्नातक वर्ष: 2021

 • -----------------

Urdu kalba:

تعلیم

 • -----------------

کمپیوٹر سائنس میں بیچلرز کی ڈگری

یونیورسٹی آف ٹورنٹو، کینیڈا

گریجویشن کا سال: 2018

انفارمیشن ٹیکنالوجی میں ماسٹرز کی ڈگری

سٹینفورڈ یونیورسٹی، امریکہ

گریجویشن کا سال: 2021


Įgūdžių svarba CV rašymui JAE darbo rinkoje

Įgūdžiai yra neatsiejama gyvenimo aprašymo dalis, ypač kai kalbame apie Jungtinių Arabų Emyratų rinką. Tai yra pirmasis dalykas, į kurį darbdaviai atkreipia dėmesį. Jie ieško asmenų, turinčių tam tikrus įgūdžius ir patirtį, tinkančius jų verslo modeliui ir kultūrai. Įgūdžiai gali apimti technines žinias, kalbų mokėjimą, komunikacijos gebėjimus ir daugelį kitų sričių. Be to, įgūdžiai rodo asmeninį vystymąsi ir mokymosi norą, kuris yra labai vertinamas Jungtiniai Arabų Emyratai darbo rinkoje.

Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkoje darbdaviai ieško įvairaus lygio specialistų. Tai gali būti nuo aukšto lygio vadovų, turinčių ilgalaikę patirtį, iki jaunų specialistų, kurie tik pradeda savo karjerą. Tačiau svarbiausia yra tai, kad darbdaviai ieško žmonių, kurie yra pasiruošę mokytis, tobulėti ir prisitaikyti prie nuolat kintančios darbo aplinkos. Be to, darbdaviai vertina kandidatus, kurie yra lankstūs, turi stiprius problemų sprendimo įgūdžius ir gali dirbti komandoje.

Minkštieji įgūdžiai:

 1. Tarpkultūrinė komunikacija: sugebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su skirtingų kultūrų atstovais, nes Jungtiniuose Arabų Emyratuose gyvena ir dirba žmonės iš viso pasaulio.
 2. Tolerancija: sugebėjimas gerbti ir suprasti skirtingas religijas, kultūras ir tradicijas, kadangi šalis yra labai įvairi.
 3. Lankstumas: gebėjimas prisitaikyti prie kintančių aplinkybių ir darbo sąlygų.
 4. Problemos sprendimo sugebėjimai: patirtis sprendžiant sudėtingas situacijas ir iššūkius.
 5. Vadybos įgūdžiai: sugebėjimas valdyti komandas ir projektus.

Techniniai įgūdžiai:

 1. Technologijų naudojimas: sugebėjimas naudotis naujausiomis technologijomis ir programomis yra labai svarbus.
 2. Finansų valdymas: sugebėjimas suprasti ir interpretuoti finansinius duomenis.
 3. Projektų valdymas: patirtis ir sugebėjimai, reikalingi efektyviam projektų valdymui.
 4. IT įgūdžiai: žinios apie kompiuterių sistemas, programavimą ir duomenų analizę.
 5. Inžineriniai įgūdžiai: žinios ir patirtis statybos, elektros, chemijos ar kitose inžinerijos srityse, kurios yra labai paklauskos Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Arabų kalba:

 1. Sugebėjimas sklandžiai kalbėti ir rašyti arabų kalba.
 2. Sugebėjimas suprasti ir vartoti specifines arabų kalbos frazes ir žargoną, kuris yra naudojamas darbo aplinkoje.

Anglų kalba:

 1. Sklandus anglų kalbos mokėjimas yra labai svarbus, nes tai yra viena iš pagrindinių darbo kalbų Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
 2. Sugebėjimas rašyti ir redaguoti anglų kalbos dokumentus.

Hindų kalba:

 1. Sugebėjimas kalbėti ir suprasti hindų kalbą, nes daugelis darbuotojų yra iš Indijos.
 2. Sugebėjimas rašyti hindų kalba.

Urdu kalba:

 1. Sugebėjimas kalbėti ir suprasti urdu kalbą, kadangi tai yra viena iš labiausiai vartojamų kalbų tarp imigrantų darbuotojų.
 2. Sugebėjimas rašyti urdu kalba.
GERAS

ARABŲ KALBA:

Minkštieji įgūdžiai:

 1. "مهارات التواصل الفعال"
 2. "العمل ضمن فريق"
 3. "القدرة على حل المشكلات"
 4. "القيادة والإدارة"
 5. "المرونة والتكيف"

Techniniai įgūdžiai:

 1. "معرفة برامج Microsoft Office"
 2. "القدرة على التحليل البيانات"
 3. "معرفة لغة برمجة جافا"
 4. "الخبرة في التسويق الرقمي"
 5. "معرفة نظم إدارة المحتوى"

ANGLŲ KALBA:

Minkštieji įgūdžiai:

 1. "Effective communication skills"
 2. "Teamwork abilities"
 3. "Problem-solving skills"
 4. "Leadership and management"
 5. "Adaptability and flexibility"

Techniniai įgūdžiai:

 1. "Proficiency in Microsoft Office"
 2. "Data analysis capabilities"
 3. "Knowledge of Java programming"
 4. "Experience in digital marketing"
 5. "Knowledge of content management systems

Papildomi skyriai gyvenimo aprašyme apie Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinką

Papildomos antraštės įtraukimas į JAE darbo rinkai parašytą CV gali padėti potencialiam darbdaviui geriau suvokti kandidato kompetencijas ir interesus, taip pat suteikia galimybę išsiskirti iš kitų kandidatų. Svarbu prisiminti, kad Jungtiniai Arabų Emyratai yra labai tarptautinė rinka, todėl kandidato gebėjimas kalbėti keliomis kalbomis arba jo IT įgūdžiai gali būti labai vertingi. Be to, papildomos kategorijos gali padėti atskleisti kandidato asmenybę ir motyvaciją, kuri dažnai yra svarbesnė nei patirtis ar išsilavinimas.

Mano pasirinktos kategorijos yra "KALBOS" ir "IT ĮRANKIAI".

Kategorija "KALBOS" yra labai svarbi JAE darbo rinkoje, kurioje dirba žmonės iš viso pasaulio. Įrodymas, kad kandidatas moka kalbėti ne tik anglų kalba, bet ir arabų, hindi, filipinų ar kitomis kalbomis, gali būti didelis privalumas. Ši informacija gali padėti darbdaviui suprasti, su kokiais klientais ar kolegomis kandidatas galėtų efektyviausiai bendrauti.

Kategorija "IT ĮRANKIAI" yra ypač reikšminga šiuolaikinėje darbo rinkoje, kurioje technologijų naudojimas yra būtinas. Kandidatas, kuris moka naudotis įvairiais programinės įrangos paketais, internetiniais įrankiais ar programavimo kalbomis, gali būti vertinamas kaip labiau universalus ir pritaikomas įvairioms situacijoms. Be to, tai rodo, kad kandidatas yra pasirengęs mokytis ir prisitaikyti prie naujų technologijų, kas yra labai vertinama bet kurioje įmonėje.

CV tobulinimas Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai

Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinka yra konkurencinga ir dinamiška. Norint sėkmingai pristatyti save potencialiems darbdaviams, svarbu turėti gerai parengtą, profesionalų ir rinkai pritaikytą gyvenimo aprašymą. Štai keletas patarimų, kaip to pasiekti:

 1. Pabrėžkite savo patirtį ir įgūdžius, kurie yra svarbūs Emyratų darbo rinkai. Pavyzdžiui, jei turite patirties dirbant su naftos ir dujų sektoriaus technologijomis, tai yra labai vertingas įgūdis šioje rinkoje.
 2. Įtraukite informaciją apie jūsų kultūrinį suvokimą ir adaptaciją. Emyratai yra labai multikultūrinė šalis, todėl darbdaviai gali vertinti jūsų gebėjimą dirbti su žmonėmis iš įvairių kultūrų.
 3. Nurodykite, ar mokate arabų kalbą. Nors daugelyje darbo vietų anglų kalba yra pagrindinė, arabų kalbos žinios gali būti didelis privalumas.
 4. Įrašykite savo gyvenimo aprašyme bet kokią patirtį, susijusią su Emyratais. Tai gali būti ankstesnė darbo patirtis, studijos ar netgi kelionės. Tai rodo jūsų pasiryžimą ir įsipareigojimą regionui.
 5. Pabrėžkite savo gebėjimą dirbti esant aukštai temperatūrai. Emyratuose yra labai karšta, todėl jei jūsų darbas reikalauja fizinio krūvio, tai gali būti svarbu.
 6. Nepamirškite įtraukti savo kontaktinės informacijos, ypač jei esate už Emyratų ribų. Darbdaviai turėtų turėti aiškų ir paprastą būdą su jumis susisiekti.
 7. Galiausiai, nepamirškite profesionalumo. Jūsų gyvenimo aprašymas turėtų būti gerai struktūruotas, be klaidų ir aiškiai pateiktas. Tai rodo jūsų dėmesį į detalės ir profesionalumą.

Motyvacinių laiškų svarba Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkoje

Kreipiantis dėl darbo Jungtiniuose Arabų Emyratuose, be gyvenimo aprašymo (CV) labai svarbu pridėti motyvacinį laišką. Tai ne tik darbo rinkos reikalavimas, bet ir galimybė išskirti save iš kitų kandidatų, pristatant savo stipriąsias puses, kvalifikaciją ir motyvaciją dirbti būtent šioje šalyje. Darbdaviai Jungtiniuose Arabų Emyratuose dažnai vertina kandidatų iniciatyvą ir sugebėjimą išreikšti savo norus bei lūkesčius aiškiai ir įtikinamai. Be to, motyvacinis laiškas yra puiki proga parodoti savo komunikacinio rašto įgūdžius, kurie yra labai vertinami darbo rinkoje.

Pasiruošimas darbo pokalbiui Jungtiniuose Arabų Emyratuose: esminiai patarimai ir gairės

Pasiruošimas darbo pokalbiui yra esminis žingsnis siekiant sėkmės bet kurioje profesinėje veikloje. Tačiau pasiruošimas darbo pokalbiui Jungtiniuose Arabų Emyratuose gali būti ypač sudėtingas, atsižvelgiant į šios šalies specifinę kultūrą ir darbo rinkos ypatumus. Įgyvendindami tinkamą pasiruošimą, galite užtikrinti, kad pasirodysite geriausiu šviesu ir padidinsite savo galimybes gauti norimą darbą.

Patarimai, ką daryti:

 1. Išmokite apie Arabų kultūrą: Tai apima jų kalbą, papročius, religiją ir elgesio normas.
 2. Tyrimai apie įmonę: Sužinokite kuo daugiau apie įmonę, į kurią ketinate kreiptis. Tai padės jums ne tik geriau suprasti jų lūkesčius, bet ir rodo, kad esate rimtas ir motyvuotas kandidatas.
 3. Prisitaikykite prie jų laiko juostos: Jei pokalbis vyksta nuotoliniu būdu, įsitikinkite, kad suprantate laiko skirtumą ir nustatote pokalbį tinkamu laiku.
 4. Pasiruoškite atsakyti į klausimus apie savo patirtį ir kvalifikacijas: Būkite pasirengę aiškiai ir tiksliai aprašyti savo patirtį ir kvalifikacijas, kurios yra susijusios su darbo vieta, kurios kandidatuojate.
 5. Pasiruoškite kultūrinius klausimus: Būkite pasirengę atsakyti į klausimus apie jūsų gebėjimą prisitaikyti prie naujos kultūros ir aplinkos.

Ką nedaryti:

 1. Neignoruokite religinių ir kultūrinių skirtumų: Negalima nuvertinti religinių ir kultūrinių skirtumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbo patirčiai.
 2. Nenaudokite neformalaus kalbėjimo stiliaus: Arabų kultūroje svarbi pagarba ir formalumas, todėl vengkite pernelyg neformalaus kalbėjimo stiliaus.
 3. Nesiūlykite rankos pirmas: Tai gali būti laikoma nepagarba. Vietoje to, palaukite, kol jūsų pokalbio partneris pirmas pasiūlys ranką.
 4. Nepraleiskite proga pasidomėti įmonės kultūra: Tai rodo, kad jums rūpi ne tik darbas, bet ir tai, kaip jūs įsiliepsnosite į įmonę.
 5. Neleiskite neigiamų emocijų kontroliuoti: Jei jūsų pokalbis nevyksta taip, kaip tikėjotės, išlaikykite ramybę ir profesionalumą.

Efektyviausi būdai kreiptis dėl darbo Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Jungtiniuose Arabų Emyratuose darbo paieška gali būti atliekama įvairiais būdais, tačiau labiausiai rekomenduojama naudotis darbo skelbimų portalais, personalo atrankos agentūromis ar tiesiogiai kreiptis į pageidaujamą įmonę. Taip pat svarbu turėti išsamią, profesionaliai parengtą CV ir motyvacijos laišką, kurie pateiktų tinkamą informaciją apie Jūsų patirtį, gebėjimus ir motyvaciją dirbti būtent tai darbą.

Vizualiai patrauklus ir informatyvus CV padeda potencialiam darbdaviui greitai suprasti, ką Jūs galite pasiūlyti. Motyvacijos laiškas yra puiki proga išsiskirti ir parodys, kodėl Jūs esate tinkamas kandidatas būtent tai pozicijai.

Be to, nepamirškite darbo pokalbio reikšmės. Pasiruošimas, įmonės tyrimas ir tinkamas elgesys per darbo pokalbį gali daryti didelę įtaką galutiniam darbdavio sprendimui. Jungtiniuose Arabų Emyratuose ypač svarbu laikytis verslo etiketo ir kultūros normų.

Kaip parašyti CV Jungtinių Arabų Emyratų darbo rinkai

1. Koks turėtų būti CV formatas rašant jį Jungtiniams Arabų Emyratams?

Atsakymas: Jungtiniuose Arabų Emyratuose dažniausiai naudojamas „kronologinis“ CV formatas, kuriame darbo patirtis ir išsilavinimas pateikiami nuo naujausio iki seniausio. Svarbu paminėti ir religinius bei kultūrinius aspektus - CV turėtų būti parašytas anglų kalba, o nuotrauka (nebūtina, bet pageidautina) turėtų atspindėti profesionalumą ir rimtumą.

2. Kokie yra pagrindiniai reikalavimai CV rašymui Jungtiniuose Arabų Emyratuose?

Atsakymas: Pagrindiniai reikalavimai CV rašymui Jungtiniuose Arabų Emyratuose yra šie: CV turi būti tvarkingas, aiškus ir konkretus, be klaidų. Būtina nurodyti kontaktinę informaciją, išsilavinimą, darbo patirtį, įgūdžius ir kompetencijas. Be to, CV turėtų būti parašytas anglų kalba, nes tai yra verslo kalba Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Taip pat rekomenduojama pateikti nuotrauką.

3. Ar turiu įtraukti savo religiją į CV, jei noriu dirbti Jungtiniuose Arabų Emyratuose?

Atsakymas: Nors Jungtiniai Arabų Emyratai yra Islamo valstybė, religijos nurodymas CV nėra privalomas. Svarbiausia yra pateikti informaciją, kuri padėtų darbdaviui nuspręsti, ar esate tinkamas kandidatas konkrečiai darbo vietai. Tačiau jei jūsų religija tiesiogiai susijusi su darbo vieta, kuriai pretenduojate, galite ją nurodyti.

Sukurkite savo CV naudodami geriausius šablonus

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą