Efektyvūs ir akį traukiantys Word gyvenimo aprašymo šablonai, sėkmingoms darbo paieškoms

Patrauklus ir tinkamai parašytas gyvenimo aprašymas gali būti labai svarbus norint patraukti potencialių darbdavių dėmesį ir pelnyti simpatijas. Profesionalų CV galima sukurti ir naudojant Microsoft Word šablonus arba tiesiog juos sukurti savo kompiuteryje ar kitame išmaniajame įrenginyje.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą
Conteúdo
Conteúdo

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą

Word šablonai leidžia vizualizuoti savo CV išdėstymą, įtraukti norimus skyrius ir tinkamai juos tvarkyti bei formatuoti. Šablono naudojimas gali padėti suprasti kokią informaciją įtraukti ir kaip tinkamai ją pateikti savo gyvenimo aprašyme.

Gyvenimo aprašymas, tai profesinis dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie kandidato pasiekimus, išsilavinimą, profesinę patirtį, turimus įgūdžius ir tinkamumą vienam ar kitam darbui. Į savo CV galite įtraukti svarbias kvalifikacijas, mokslinius tyrimus, apdovanojimus, mokymų patirtį ir taip pademonstruoti savo žinias bei gebėjimus.

CV šablonai Word formatu

Štai žingsniai, kuriuos galite atlikti norėdami parašyti CV naudodami Microsoft Word šabloną:

Pirmiausia pasirinkite CV šabloną

Atidarę Word programą, galite matyti pasirinkimus, kokio tipo dokumentą ketinate kurti. Pasirinkę CV, dar galite rinktis ir iš siūlomų CV šablonų, atitinkančių jūsų karjeros kryptį. Belieka pasirinkti norimą šabloną ir imtis darbo.

Nustebsite, kaip jau iš anksto paruošti šablonai gali palengvinti CV rašymo procesą. Dažniausiai šablonai parengti anglų kalba, tačiau jie gali būti sukurti naudojant jūsų gimtąją kalbą. Jei visgi norimos kalbos nėra, šablonas vis tiek gali palengvinti rašymo procesą, nes tereikės perrašyti ne lietuvišką tekstą lietuvišku. O vėliau tik pridėti trūkstamą informaciją.

Word gyvenimo aprašymo šablonai

Šablono suasmeninimas

CV šablonai paprastai turi nusistovėjusį dizainą, išdėstymą ir šriftus. Taip pat, yra paliekama vieta jūsų tekstui, todėl galite įvesti norimą informaciją apie save ir savo profesinius pasiekimus. Užpildykite kiekvieną laukelį pateikiant asmeninę informaciją. Kur ir kokią informaciją pateikti, suprasti labai lengva. Antraštės nurodo skyriaus pavadinimą, pagal tai ir pateikiama reikalinga informacija. Lieka tik ją užpildyti.

Pridėję informaciją peržiūrėkite, perskaitykite keletą kartų ir įsitikinkite, kad ji tiksli. Patikrinkite, ar nėra trūkstamos informacijos ir gramatinių, rašybos klaidų. Jei yra, nedelsiant jas ištaisykite. Čia taip pat yra palengvinimas rašantiems, nes paprastai tekstų kūrimo programa pati aptinka klaidingai parašytus žodžius ir juos pavingiuoja arba pabraukia. Tokiu atveju, jums belieka ištaisyti klaidas.

CV išsaugojimas PDF formatu

Užpildžius CV reikiama informacija, galite išsaugoti dokumentą savo įrenginyje. Saugant dokumentą, atkreipkite dėmesį, kad turite įvesti ne tik dokumento pavadinimą, tačiau taip pat pasirinkti ir failo tipą. Teisingai ir profesionaliai užvadinkite savo CV bei išsaugokite jį ne Word, bet PDF formatu.

Kodėl PDF? Šis formatas yra profesionaliausias, jį lengva išsiųsti darbdaviams, o tie, kurie skaito dokumentą negali jo redaguoti. Be to, dokumentas išliks toks, kokį jį ir sukūrėte, taip išvengsite prarastos ar išklaipytos informacijos, teksto ir būsite tikri, kad dokumentas išliks toks, koks buvo sukurtas.

Tinkamas informacijos pateikimas

Mūsų tinklapyje galite rasti daugybę pavyzdžių kaip tinkamai pateikti informaciją savo gyvenimo aprašyme. Čia rasite ir patarimų, kaip rašyti šį profesinį dokumentą, bei mūsų CV ekspertų paslapčių, kuriomis jie mielai dalinasi su skaitytojais.

Rekomenduojama informacijai pateikti rinktis atvirkštinę chronologiją, kai naujausia informacija pateikiama pirmiausiai. Toks informacijos pateikimo būdas dažniausiai sutinkamas įvairaus tipo gyvenimo aprašymuose daugybei skirtingų pozicijų.

Šablonas palengvina kūrimo procesą

Kandidatai visada turi galimybę rinktis. Galima sukurti gyvenimo aprašymą nesinaudojant jokiu iš anksto parengtu šablonu ir viską kurti žingsnis po žingsnio. Tai nėra blogai, bet... Tai užima labai daug laiko. Taip pat, yra tikimybė, kad pamiršite įtraukti vienokią ar kitokią informaciją, todėl gyvenimo aprašymas nebebus toks efektyvus ir informatyvus koks galėtų būti.

Naudojantis iš anksto paruoštu šablonu, kurį galite rasti tiesiog savo tekstų apdorojimo programoje, atkreipsite darbdavių dėmesį ir parodysite savo profesionalumą, kandidatuojant į įvairias pozicijas.

Word gyvenimo aprašymo šablonai


Jeigu turime galimybę palengvinti kūrimo procesą, bei padidinti savo šansus likti pastebėtiems, kodėl tuo nepasinaudoti?

Kūrimo procesas pasirinkus šabloną tikrai palengvėja. Be to, dažnai siūloma rinktis patrauklius dizainus, kurie sustiprina pirmą teigiamą įspūdį. Nesvarbu, kad gyvenimo aprašyme svarbiausia turinys, o ne vizualizacija, taip, kaip pateiksime savo CV, taip pat neliks nepastebėta.

Į šablonus ypač turėtų atkreipti dėmesį tie, kurie kandidatuoja į pozicijas susijusias su menu, kūryba. Čia vizualizacija itin svarbi. Šablonai gali padėti pelnyti darbdavių simpatijas.

Word ir kitų CV šablonų pranašumai

CV atlieka svarbų vaidmenį ieškant darbo. Gyvenimo aprašymo dėka, galite lengviau prisistatyti potencialiam darbdaviui ar personalo specialistui ir paryškinti svarbiausius savo pranašumo aspektus.

Daugeliui CV rašymas visiškai nuo nulio, gali būti bauginantis, todėl šablonas suteikia iš anksto nustatytą atspirties tašką. Turite iš anksto paruoštą maketą, struktūrą, dizainą ir gaires, koks turinys turėtų būti įtrauktas. Tai atrodo labai patraukliai. Be viso to:

Taupomas laikas

CV kūrimas nuo nulio gali būti daug laiko reikalaujantis procesas. Laikas šiandien yra itin vertinamas, nes visi nuolat skubame. Net ir darbo paieškoje norime viską atlikti kuo greičiau. Šablonas turi iš anksto sukurtą struktūrą ir išdėstymą, tai leidžia daugiau laiko skirti CV personalizavimui bei tikslinės informacijos pateikimui.

Įkvėpimo šaltinis

Neretai šablonuose pateikiama informacija apie tai, kas turėtų būti rašome atitinkame CV skyriuje. Jei stinga minčių, jie gali tapti įkvėpimo šaltiniu pildant informaciją. Nors visgi asmeninę, profesinę informaciją reikia įrašyti patiems, suteikiamos gairės, kurios palengvina kūrimo procesą ir suteikia minčių. Kai kuriems CV rašymas yra sunkus darbas, ypač tiems, kurių darbe netgi nereikia dirbti kompiuteriu. O tokių pozicijų net ir XXI a. yra labai daug.

Informacijos ir viso dokumento nuoseklumas

Šablonai padės užtikrinti vienodą viso dokumento vaizdą. Nuoseklus formatas ir išdėstymas leis darbdaviams ir personalo specialistams greitai nuskaityti ir perskaityti jūsų CV, o tai padės jiems greitai rasti informaciją, kurios ieško. Kadangi gyvenimo aprašymo skaitymui atsakingi asmenys skiria nepakankamai laiko, čia svarbu tinkamai ir aiškiai pateikta informacija, kuri sugulusi tam skirtose vietose.

Profesionalumas

Šablonuose dažnai naudojami profesionalūs dizaino elementai, piktogramos ir modernūs šriftai. Visa tai prisideda prie profesionalaus dokumento kūrimo. CV atrodo profesionaliai, net ir neturint daug žinių apie profesionalaus CV kūrimą. Kartais kyla dilema, kokį šriftą rinktis, koks šrifto dydis yra geriausias, kaip išskirti antraštes ir pan. Pasirinkus tinkamą šabloną, visu tuo rūpintis nebereikia.

Paprasta ir lengva naudoti

Iš anksto paruoštus šablonus gali būti lengva naudoti ir pritaikyti. Net jei turite ribotą CV rašymo patirtį, galite greitai sukurti puikų CV ir būti išskirtiniu kandidatu. Kiekvieno kandidato tikslas, puikiai prisistatyti, šablonas padeda visa tai padaryti daug lengviau ir greičiau.

Nors informacija turi būti pateikiama tiksliai ir atsakingai, visgi pats rašymo procesas yra kur kas paprastesnis. Šablonai nurodo gaires kur ir ką rašyti, todėl viskas tampa daug paprasčiau.

Pritaikyta skirtingoms profesijoms

Dažnai šablonai jau yra pritaikyti ir skirtingoms pramonės, verslo šakoms. Todėl kuriant gyvenimo aprašymą, tereikia išsirinkti jus dominančią sritį ir užpildyti tuščius laukelius, iš anksto paruoštame šablone. Sutikite, teisininkui ar mokytojui, reikalingas kitoks gyvenimo aprašymas nei tarkime statybininkui ar gamybos darbininkui.

Šablonų įvairovė padeda greičiau sukurti CV, atitinkantį kandidatuojamą sritį.

Išskirtinumas

CV šablonuose naudojami dizaino stiliai ir išdėstymai, kuriuos būtų sunku sukurti patiems, ypač turint minimalias Word žinias. Iš anksto sukurti šablonai yra puikus būdas išsiskirti ir padaryti įspūdį. Nors kandidatas pasirenkamas ne dėl patrauklaus CV dizaino, visgi CV pateikimas yra svarbu. Kai yra daug panašių kandidatų tai pačiai pozicijai, dėmesį gali pelnyti tas kandidatas, kurio CV yra patrauklus, o visa informacija pateikta aiškiai ir tiksliai.

Rinktis ar ne?

Jei turite mažai laiko, tačiau norite sukurti vizualiai įspūdingą CV, šablonas gali būti puiki priemonė, padedanti greitai sukurti profesionaliai atrodantį dokumentą. Tačiau, jei esate Word ar kitų panašių teksto apdorojimo programų profesionalas, gali būti naudingiau sukurti ką nors unikalaus ir originalaus, kažką dar nematyto.

Word gyvenimo aprašymo šablonai


Kaip bebūtų, CV šablonai gali būti naudingas atspirties taškas, tiek dizaino, tiek turinio prasme. Tačiau svarbu atminti, kad darbdaviai gauna šimtus CV, todėl turite daryti tai, kas geriausia jums ir jūsų karjerai, kad išsiskirtumėte efektyviausiu būdu.

Gyvenimo aprašymo tikslas – darbo pokalbis. Darykite viską, kad to pasiektumėte. Jei manote, kad šablonas yra puiki mintis, rinkitės šabloną. Jei manote, kad galite geriau nei jau sukurtas šablonas, vadovaukitės savo nuojauta ir žiniomis. Svarbiausia, neleiskite vizualui užgožti turinio, pateikite kuo daugiau vertingos ir atitinkančios informacijos, kuri leistų manyti, kad esate tinkamas kandidatas.

Sukurkite savo CV naudodami geriausius šablonus

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą