CV šablono gidas: kaip sėkmingai parašyti Įgulos nario CV

Įgulos narys darbas reikalauja ne tik fizinių sugebėjimų, bet ir aukšto koordinacijos lygio bei gebėjimo greitai reaguoti į kintančias situacijas. Įgulos narys turi turėti gerą komandinio darbo suvokimą, nes jis dažnai yra atsakingas už kritines operacijas. Be to, šiame darbe būtina išlaikyti aukštus saugumo standartus.

Žemiau pateikiamas "Įgulos nario" gyvenimo aprašymo pavyzdys, kurį galite savarankiškai pritaikyti savo poreikiams.

Treniruotės:
Dydis:
Pritaikoma:
Žodis (Microsoft)
A4
tai yra

Įgulos narys CV pavyzdys

Asmeniniai duomenys:

Vardas Pavardė: Jonas Jonaitis
Adresas: Vytauto g. 10, Vilnius
Telefonas: +370 600 00000
El. paštas: jonas.jonaitis@email.com
Gimimo data: 1990-01-01

Darbo patirtis:

2018-2021 m. „Baltic Shipping“, Klaipėda
Įgulos narys

 • Atsakingas už laivo techninio būklės palaikymą ir nuolatinį tobulinimą
 • Atlikdavau reguliarius saugos patikrinimus ir užtikrindavau, kad laivas atitinka visus saugos standartus
 • Bendradarbiavau su kitais įgulos nariais ir prisidėdavau prie efektyvios komandinės darbo aplinkos kūrimo

2015-2018 m. „DFDS Seaways“, Klaipėda
Įgulos narys

 • Atlikdavau būtinas laivo priežiūros ir techninio aptarnavimo darbas
 • Bendradarbiavau su kitais įgulos nariais ir prisidėdavau prie efektyvaus laivo valdymo
 • Užtikrindavau laivo saugumą ir eksploatacijos taisyklių laikymąsi

Išsilavinimas:

2011-2015 m. Klaipėdos Universitetas, Transporto ir logistikos vadyba

Įgūdžiai:

 • Laivo techninės priežiūros įgūdžiai
 • Komandinis darbas
 • Problemos sprendimo gebėjimai

Kalbos:

 • Lietuvių – gimtoji
 • Anglų – sklandžiai
 • Rusų – vidutiniškai

Licencijos ir sertifikatai:

 • B1 laivų mechaniko sertifikatas
 • GMDSS radijo operatoriaus sertifikatas
 • Laivų saugumo ir išgyvenimo mokymų kursų sertifikatas

Referencijos pateikiamos pagal pageidavimą.

CV rašymas yra būtina dalis ieškant darbo, nes tai leidžia darbdaviams suvokti jūsų įgūdžius, patirtį ir tinkamumą konkrečiam vaidmeniui. CV skaito įvairūs darbdavių tipai, įskaitant žmogaus išteklių vadovus, tiesioginius vadovus arba netgi verslo savininkus. Jūsų CV tikslas yra pateikti jums geriausią įmanomą šansą pasiekti pokalbį dėl darbo, todėl kruopštas jo parengimas yra esminis.

Dabar pereisime prie labai svarbios temos - kaip parašyti tobulą CV Įgulos narys. Nuo CV priklauso, ar Jūsų kandidatūra bus rimtai svarstoma, todėl ypač svarbu, kad jis būtų gerai parašytas ir struktūrizuotas. Toliau detaliai paaiškinsime, kaip tinkamai suformatuoti savo CV, kaip parašyti efektyvų titulą, kaip pateikti savo patirtį, išsilavinimą ir įgūdžius. Be to, mes Jums parodysime, kokias naudingas frazes galite įtraukti į savo CV, kad tai padėtų išsiskirti iš kitų kandidatūrų. Galiausiai, aptarsime, kaip parašyti motyvuojantį laišką, kuris pabrėžia Jūsų norą ir tinkamumą būtent šiam darbui. Įsitikinkite, kad Jūsų CV atspindi visus Jūsų gebėjimus ir talentus, kurie padarys Jus nepakeičiamu Įgulos nariu.

igulos narys

CV struktūros ir formatavimo svarba Įgulos nario pozicijai

Be Įgulos nario gyvenimo aprašymo šablono, turime ir daugiau panašių šablonų, kuriuos galite peržiūrėti.

Siekiant sėkmės konkuruojant dėl Įgulos narys pozicijos, esminės reikšmės turi tinkamai sudarytas ir struktūruotas CV. Tai ne tik atspindi kandidato kompetenciją ir patirtį, bet ir parodo jo gebėjimą sistemingai ir logiškai perteikti informaciją. Karjeros tikslų siekimas ir iššūkių įveikimas dažnai priklauso nuo gebėjimo tinkamai pateikti savo stipriąsias puses potencialiam darbdaviui. Struktūruotas CV yra pagrindinė priemonė, leidžianti išsiskirti iš kitų kandidatų. Jis padeda darbdaviui greitai ir efektyviai įvertinti kandidato tinkamumą, o tai yra ypač svarbu intensyviame darbo rinkos konkurse. Tinkamai išdėstytas CV gali būti puiki priemonė, įgalinanti kandidatą efektyviai perteikti savo karjeros ambicijas ir įgūdžius. Tai suteikia galimybę pademonstruoti savo profesionalumą ir supratimą apie Įgulos narys darbo specifiką. Netgi pati mažiausia detalė CV gali turėti lemiamą reikšmę priimant sprendimą dėl kandidato tinkamumo.

Efektyvaus CV formavimo svarba sėkmingam Įgulos nario atrankos procesui

 1. Šriftai: CV turėtų būti parašytas aiškiai skaitomu šriftu, kad darbdavys galėtų lengvai peržiūrėti informaciją. Rekomenduojamas "Calibri" šriftas, nes jis yra šiuolaikiškas ir profesionalesnis nei standartinis "Times New Roman". Šis šriftas yra ypač tinka "Įgulos nario" pozicijai, nes jis atrodo gerai tiek spausdintas, tiek skaitomas ekrane.
 2. Formatas: Įgulos narys turėtų naudoti struktūrinį CV formatą, nes jis pabrėžia jų darbo patirtį ir įgūdžius, o ne išsilavinimą. Tai ypač svarbu tokioms profesijoms kaip "Įgulos narys", kuriose svarbiausia yra praktinė patirtis ir įgūdžiai.
 3. Paraštės: CV turėtų būti struktūruotas taip, kad būtų lengva nuskaityti ir suprasti. Tam reikėtų naudoti paraštes ir skyrių pavadinimus, kad būtų aišku, kur prasideda ir baigiasi kiekviena informacijos dalis. Paraštes turėtų būti aiškūs ir tiesmukiški, pavyzdžiui, "darbo patirtis", "išsilavinimas", "įgūdžiai" ir "referencijos".
 4. Punktyras: Kiekvienoje CV dalyje turėtų būti naudojami punktai, kad būtų lengviau skaityti ir suprasti. Punktai padeda struktūruoti informaciją ir padeda darbdaviui greitai peržiūrėti svarbius punktus. Jie taip pat padeda išlaikyti CV trumpą ir glaustą.
 5. Skyrikliai: CV turėtų būti gerai struktūruotas, o informacija - gerai suskirstyta. Tam naudojami skyrikliai. Jie padeda atskirti skirtingas CV dalis ir padeda darbdaviui lengviau rasti reikiamą informaciją.
 6. Spalvos: CV turėtų būti parašytas neutraliomis spalvomis, kad būtų lengva skaityti. Rekomenduojama naudoti juodą spalvą teksto spalvai ir balta spalva fono spalvai. Šis spalvų derinys yra ypač tinka "Įgulos nario" pozicijai, nes jis atrodo profesionalus ir lengvai skaitomas.
 7. Šablonas: Rekomenduojama naudoti profesionalų CV šabloną, kuris atitinka "Įgulos nario" poziciją. Šablonas turėtų būti paprastas, bet profesionalus, su aiškia struktūra ir lengvai suprantamais skyrių pavadinimais. Štai nuoroda į vieną iš tokių šablonų: https://www.livecareer.com/resume/examples/maritime/crew-member.

Struktūrizuokite savo CV kaip įgulos narys: kodėl tai yra svarbu?

Švietimas:

Nurodyk savo išsilavinimą, pabrėždamas bet kokias specializacijas ar papildomas mokymosi galimybes, kurios gali būti svarbios Įgulos narys pozicijai. Pavyzdžiui, "Baigiau [studijų programos pavadinimas] ir gavau [laipsnis]. Taip pat dalyvavau [papildomų kursų pavadinimas] ir įgijau [sertifikatas]."

Kvalifikacijos ir sertifikatai:

Jeigu turite svarbių kvalifikacijų ar sertifikatų, pabrėžkite juos šiame skyriuje. Pavyzdžiui, "Certifikuotas [sertifikato pavadinimas] su patirtimi [konkrečioje srityje]."

Kalbos žinios:

Nurodykite, kokias kalbas mokate ir kokio lygio yra Jūsų žinios. Pavyzdžiui, "Anglų kalba - sklandžiai, Prancūzų kalba - vidutinis lygis."

Referencijos:

Jei turite, galite nurodyti referencijas iš ankstesnių darbdavių, kurie gali patvirtinti Jūsų gebėjimus ir patirtį. Pavyzdžiui, "Referencijos pateikiamos pagal prašymą."

Šie punktai padės Jums sukurti struktūrizuotą ir informatyvų CV, kuris padės Jums išsiskirti tarp kitų kandidatų ir padidins Jūsų šansus gauti norimą darbo pasiūlymą. Tačiau nepamirškite, kad CV yra tik vienas iš daugelio žingsnių į darbo paieškos procesą - būkite aktyvūs, tinklaukitės ir pasinaudokite visomis galimybėmis, kurios padės Jums pasiekti savo tikslus.

Svarbi CV antraštė: kaip tinkamai pristatyti save kaip Įgulos narys

igulos narys


Įgulos nariui darbui svarbu turėti aiškiai matomą ir informatyvią antraštę. Ji turėtų apimti visą būtiną kontaktinę informaciją, kad būtų lengva susisiekti ir suprasti, kuo asmuo užsiima. Štai kaip sukurti efektyvią antraštę:

Pirma, pradėkite nuo savo pavardės ir vardo. Tai yra pirmoji ir svarbiausia informacija, kurią turėtų matyti žmogus, žvelgiantis į jūsų antraštę.

Antra, nurodykite savo profesiją ir discipliną. Tai padeda žmogui suprasti, kokia jūsų specializacija ir kuo konkrečiai užsiimate.

Trečia, įtraukite savo pašto adresą. Ši informacija yra svarbi, nes leidžia susisiekti su jumis ne tik elektroniniu būdu, bet ir per tradicinę pašto sistemą.

Ketvirta, nurodykite savo telefono numerį. Tai yra tiesioginės komunikacijos priemonė, todėl labai svarbu, kad žmonės galėtų jus pasiekti bet kuriuo metu.

Galiausiai, įveskite savo elektroninio pašto adresą. Tai yra labai svarbi kontaktinė informacija, nes dauguma bendravimo šiais laikais vyksta elektroniniu būdu.

Taigi, tinkamai sukurta antraštė - tai svarbus įrankis komunikacijai ir efektyviai darbui.

GERAS

Jonas Jonaitis

Laivo mechanikas, kurio specializacija - laivų remontas ir techninė priežiūra

Jūreivio gatvė, LT-32100 Klaipėda, Lietuva

+370 77777777

jonas@pastas.com


Įspūdingos nuotraukos svarba jūsų CV kaip Įgulos nario

Ar į savo gyvenimo aprašymą verta įtraukti nuotrauką? Tai klausimas, kurį dažnai užduoda įgulos nario pareigoms pretenduojantys kandidatai. Profesinė nuotrauka gali atkreipti dėmesį į jūsų CV, tačiau daugeliu atvejų ji nėra būtina. Kad ir ką nuspręstumėte, svarbu laikytis šių gairių:

 • Nuotrauka turi būti profesionali, tai reiškia, kad nerekomenduojama naudoti laisvalaikio nuotraukų, asmenukių ir pan.
 • Ji turėtų atitikti stačiakampio formos reikalavimą (prašoma, kad ji būtų 6,5 cm ilgio ir 4,5 cm pločio).

Nors gyvenimo aprašymuose nuotraukos naudojimas nėra taip paplitęs, kaip anksčiau, kai kuriais atvejais ji gali būti naudinga. Tačiau, nepriklausomai nuo to, ar nuspręsite ją pridėti, turėtumėte žinoti, kad daugelis samdomų vadybininkų neskiria daug dėmesio kandidatams, kurie įtraukia nuotrauką į savo CV.

Jei pasirinksite pridėti nuotrauką, turėtumėte pasirinkti neutralų foną, veidą nukreipti į fotoaparatą arba pasirinkti trijų ketvirčių portretą, bei sutelkti dėmesį į veidą.

Patirties svarba rašant CV Įgulos narys

Kaip tinkamai aprašyti Įgulos nario patirtį savo CV

Patirties skiltis yra esminė Įgulos nario CV dalis, nes ji atspindi kandidato profesionalumą ir kompetenciją. Šiame darbe reikalinga išskirtinė tikslumo, atsakomybės ir komandinio darbo galimybė, todėl svarbu, kad patirties skiltyje būtų pateikta visa informacija, patvirtinanti šias savybes.

 • Chronologinė tvarka: Pradėkite nuo naujausių darbovietių ir eikite atgal link ankstesnių. Tai padeda potencialiems darbdaviams lengvai stebėti jūsų karjeros progresą ir kompetencijos lygį. Pavyzdžiui, "2019-2021 m. laikotarpiu dirbau kaip įgulos narys kompanijoje X, o 2017-2019 m. - kompanijoje Y".
 • Sutarties datos: Nurodykite pradžios ir pabaigos datas kiekvienai pozicijai. Tai suteikia aiškų vaizdą apie jūsų patirtį ir darbo stabilumą.
 • Pareigų pavadinimas: Aiškiai nurodykite kiekvienos pozicijos pavadinimą. Tai suteikia darbdaviams galimybę greitai suvokti jūsų vaidmenį kiekvienoje darbovietėje.
 • Punktuotas sąrašas: Suformuluokite savo atsakomybes ir pasiekimus punktais. Tai padeda informaciją pateikti struktūrizuotai ir aiškiai. Pavyzdžiui, "Atsakingas už saugaus ir efektyvaus laivo valdymo procesą", "Vedžiojau komandą iš 10 žmonių".
 • Pareigų aprašymas: Kiekviename punkte aprašykite savo atsakomybes ir įgūdžius, kuriuos įgijote. Įsitikinkite, kad aprašymas atitinka įgulos
  nario darbo pobūdį.
 • Raktinių žodžių vartojimas: Naudokite raktinius žodžius, kurie dažnai pasitaiko Įgulos nario darbo aprašymuose, tokius kaip "komandinis darbas", "laivo valdymas" ar "navigacija". Tai padeda jūsų CV pritraukti darbdavio dėmesį ir pademonstruoja jūsų profesinę orientaciją.

Atminkite, kad Įgulos nario CV patirties skiltyje turėtų būti pateikta visa informacija, reikalinga įvertinti jūsų gebėjimus ir patirtį šioje srityje.

GERAS

Pareigos: Projektų Valdymo Specialistas

Darbdavys: UAB "Inovacijų Spindulys"

Laikotarpis: 2017 m. vasaris - 2020 m. rugpjūtis


Aprašymas:

 • Atsakingas už projektų valdymo procesą nuo idėjos iki įgyvendinimo.
 • Kuriau ir stebėjau projekto biudžetą, laikaraštį ir kokybės kontrolę.
 • Bendradarbiavau su įvairių sričių specialistais siekiant užtikrinti sklandų projekto vykdymą.
 • Ruošiau ir pateikiau ataskaitas vadovybei bei suinteresuotoms šalims.
 • Mokiau ir konsultavau komandos narius projekto valdymo klausimais.

Kaip sėkmingai parašyti CV Įgulos narys neturint darbo patirties?

igulos narys


Sukurti patrauklų CV gali būti iššūkis, ypač kai neturite darbo patirties, tačiau tai nereiškia, kad esate be galimybių. Žemiau pateikiami keli svarbūs patarimai, kurie padės jums sukurti efektyvų įgulos nario CV, net jei jūs dar neturite specifinės patirties šioje srityje. Šie patarimai padės jums pabrėžti savo gebėjimus, motyvaciją ir potencialą.

 1. Punktas: Pradėkite nuo savo švietimo. Aprašykite, kokias studijas baigėte ir kokias specialybės žinias įgijote.
 2. Punktas: Paminėkite savo stažuotes, savanorišką veiklą ar dalyvavimą su darbo sritimi susijusiuose renginiuose. Tai gali padėti atkreipti dėmesį į jūsų iniciatyvą ir susidomėjimą sritimi.
 3. Punktas: Sukurkite motyvacinių laišką, kuriame paaiškintumėte, kodėl norite dirbti konkrečioje įmonėje ir kokias žinias bei įgūdžius galite pasiūlyti, nepaisant trūkstamos darbo patirties.
 4. Punktas: Būkite atsargūs, ką įtraukiate į savo aprašymą. Siekite, kad jame būtų pateikta jums palanki informacija, bet nepamirškite, kad meluoti ar pateikti klaidingos informacijos nerekomenduojama.
 5. Punktas: Jei jūsų gyvenimo aprašyme trūksta patirties, paminėkite kultūrinius mainus ar edukacinę veiklą, kurioje dalyvavote. Tokia informacija gali būti vertinama teigiamai.
 6. Punktas: Taip pat būtina paminėti jūsų kompetencijas ir gebėjimus, kurie gali būti naudingi potencialiam darbdaviui, pvz., komandinis darbas, kūrybiškumas, problemų sprendimo gebėjimas ir kt.
 7. Punktas: Nepamirškite paminėti jūsų asmeninių savybių, kurios gali padėti jums gerai atlikti darbą, tokių kaip atkaklumas, atidumas detalėms, gebėjimas greitai mokytis ir pan.

Svarba pristatyti savo išsilavinimą rašant CV kaip Įgulos narys

Įgulos nario CV rašymo gidas: kaip efektyviai pabrėžti savo išsilavinimą

Išsilavinimas yra esminis aspektas kiekvieno Įgulos nario CV. Tai ne tik rodo potencialaus darbdavio akademinius pasiekimus, bet ir atspindi asmeninį tobulėjimą, discipliną ir pasiryžimą. Nors konkrečius išsilavinimo reikalavimus dažnai nustato individualūs darbdaviai, daugelyje pozicijų būtina turėti tam tikrą išsilavinimo laipsnį. Šis laipsnis gali būti reikalingas norint įrodyti technines žinias, reikalingas atlikti konkrečias užduotis, arba įrodyti kompetenciją ir sugebėjimą mokytis.

Išsilavinimo pateikimas Įgulos nario CV: kur pradėti?

Įgulos nario CV išsilavinimo skilties nurodymas pirmiausia priklauso nuo konkretaus darbo pobūdžio ir kandidato kvalifikacijos. Dažniausiai, jei darbo vieta reikalauja specializuoto išsilavinimo, kaip inžinieriaus, mokytojo ar mediko, išsilavinimas turėtų būti pateikiamas CV pradžioje. Tai leidžia darbdaviui greitai įvertinti kandidato atitikimą pagrindiniams darbo reikalavimams.

Vis dėlto, yra situacijų, kai darbo vieta nereikalauja specializuoto išsilavinimo, kaip prekybos centro darbuotojo atvejis. Šioje situacijoje, patirtis ir gebėjimai gali būti svarbesni nei išsilavinimas, todėl jie turėtų būti pateikiami pirmiausia. Išsilavinimas šiuo atveju gali būti nurodomas CV pabaigoje.

Tačiau, kaip nurodyta antrajame pavyzdyje, nėra bendros taisyklės, kurios būtų privaloma laikytis visose situacijose. Kiekvienas atvejis yra unikalus ir reikalauja individualaus požiūrio. Pavyzdžiui, jei Įgulos narys yra asmuo su daugybe įgūdžių ir patirties, tačiau su minimaliu išsilavinimu, jis gali nuspręsti pateikti savo įgūdžius ir patirtį pirmiausia, palikdamas išsilavinimą vėlesnėms CV dalims.

GERAS

Įgulos narys: Jonas Jonaitis

Išsilavinimas:

2010-2014: Lietuvos Jūreivystės Mokykla, Klaipėda

Įgyta kvalifikacija: jūreivio asistentas

Pagrindiniai dalykai: laivų valdymo technologijos, navigacija, laivo saugos taisyklės


2014-2016: Klaipėdos Universitetas, Jūreivystės fakultetas

Įgyta kvalifikacija: laivo mechanikas

Pagrindiniai dalykai: laivų techninė eksploatacija, laivų remontas ir priežiūra, mašinų ir mechanizmų konstrukcija


Papildomi kursai ir sertifikatai:

2015: Laivo saugos ir išgyvenimo technikų kursai, Lietuvos Jūreivystės Mokykla, Klaipėda

2016: Laivų variklių priežiūros ir remonto kursai, Klaipėdos Universitetas, Klaipėda


Kalbos:

 • Anglų kalba: puikus suvokimas, kalbėjimas ir rašymas (B2-C1 lygis)
 • Rusų kalba: gerai kalbu ir suprantu (B1-B2 lygis)

Įgūdžiai ir kompetencijos:

 • Darbas su laivų valdymo, navigacijos ir saugos įranga
 • Laivų variklių priežiūra ir remontas
 • Darbas komandoje ir individualus problemų sprendimas
 • Atsparumas stresui, gebėjimas dirbti nepalankiomis sąlygomis
 • Geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti tarptautinėje komandoje.

Įgūdžių svarba Įgulos nario CV rašyme

igulos narys

Kaip išryškinti išsilavinimo įgūdžius CV rašant kaip Įgulos narys

Įgūdžiai yra esminė dalis gyvenimo aprašyme, nes jie parodo jūsų gebėjimus ir patirtį, kuri gali padėti jums išsiskirti tarp kitų kandidatų. Darbdaviai ieško konkrečių įgūdžių, kurie atitiktų jų organizacijos poreikius ir turėtų tiesioginę įtaką jų verslo rezultatams. Tai gali būti tiek techniniai įgūdžiai, tiek tarpasmeniniai gebėjimai, pvz., komunikacija, problemų sprendimas ir komandinis darbas.

Įgūlių nario pozicijai tai ypač svarbu, nes ši pozicija reikalauja labai specifinių techninių įgūdžių ir sugebėjimų dirbti komandoje. Įgūlių nariai dažnai dirba sudėtingomis sąlygomis ir turėtų būti pasirengę spręsti bet kokias problemas, su kuriomis gali susidurti. Be to, kadangi įgūlių nariai dažnai dirba komandoje, svarbu, kad jie būtų geri bendradarbiautojai ir galėtų efektyviai bendrauti su kitais komandos nariais.

Esminiai įgūdžiai, kurie turėtų būti paminėti Įgulos nario CV

Įgulos nario gyvenimo aprašymas reikalauja daugybės įgūdžių ir asmeninių savybių, kurie potencialiai gali patraukti darbdavių dėmesį.

Techniniai įgūdžiai apima:

 • Naudotis navigaciniu įrangu ir priemonėmis
 • Gebėjimas dirbti su GPS ir radarais
 • Supratimas apie laivų mechanizmus ir jų priežiūrą
 • Komunikacinių priemonių, tokių kaip radijo, naudojimas
 • Gebėjimas atlikti skubias remonto darbus
 • Gebėjimas naudotis pirmos pagalbos priemonėmis
 • Geros laivų saugos žinios
 • Gebėjimas atlikti gelbėjimo operacijas

Asmeninės savybės, kurios yra vertinamos įgulos naryje:

 • Atkaklumas ir ištvermė
 • Sugebėjimas dirbti komandoje
 • Gebėjimas priimti greitus ir efektyvius sprendimus
 • Fizinis pasirengimas
 • Gebėjimas dirbti ekstremaliomis sąlygomis
 • Geras stresas valdantis gebėjimas
 • Geras tarpasmeninių įgūdžių turėjimas
 • Atsakingumas ir patikimumas
 • Prisitaikymo gebėjimai
 • Lankstumas darbo grafike.

Santraukos svarba įgulos nario CV rašyme

Santrauka yra vienas iš svarbiausių elementų įgulos nario CV. Tai yra trumpas pristatymas, kuriame išdėstoma pagrindinė informacija apie asmenį, jo patirtį, įgūdžius ir kompetencijas. Santrauka suteikia galimybę išsiskirti iš kitų kandidatų ir padeda potencialiam darbdaviui greitai suprasti, kodėl būtent jūs tiktumėte į šį postą.

Santraukoje įgulos narys gali pabrėžti savo stipriąsias puses, profesionalumo lygį, patirtį tam tikrose srityse, specializuotus įgūdžius ar unikalų požiūrį. Tai yra pirmasis dalykas, kurį matys darbdavys, todėl svarbu, kad santrauka būtų aiški, informatyvi ir įtikinama.

Be to, santrauka gali padėti nuspręsti, ar toliau skaityti CV. Jei santrauka neatrodo įdomi arba nesusijusi su darbo aprašymu, darbdavys gali tiesiog nuspręsti nebežiūrėti CV. Kita vertus, gerai parašyta santrauka gali priversti darbdavį domėtis jūsų kandidatūra ir skatinti skaityti toliau.

Taigi, santraukos svarba įgulos nario CV negali būti pervertinta. Tai yra esminė CV dalis, padedanti sukurti pirmąjį įspūdį ir pritraukti darbdavio dėmesį.

GERAS
Patyręs įgulos narys, su daugiau nei 10 metų patirtimi komerciniame ir privačiame sektoriuose. Turiu stiprią komandinę dvasią, gebu greitai reaguoti į nenumatytas situacijas ir efektyviai dirbti stresinėse situacijose. Esu atsakingas, patikimas ir orientuotas į detalės. Teikiau skubią pagalbą ir palaikymą įvairiose operacinėse situacijose. Norėčiau taikyti savo patirtį ir įgūdžius, prisijungdamas prie jūsų komandos ir prisidedant prie jos sėkmės.

Papildomi skyriai, kuriuos reikėtų įtraukti į Įgulos nario CV

Papildomos antraštės, kurias vertėtų įtraukti į Įgulos nario CV, yra "Sertifikatai" ir "IT įrankiai". Įtraukdami šias kategorijas, suteiksite daugiau informacijos apie savo kvalifikaciją ir gebėjimus, bei padarysite savo CV konkurencingesnį.

Sertifikatai

Įgulos nario darbas reikalauja tam tikros kvalifikacijos ir sertifikatų, kurie patvirtintų jūsų gebėjimus ir patirtį. Tai gali būti visko, nuo pirmosios pagalbos mokymo iki specializuotų saugos pratybų. Įtraukdami šiuos sertifikatus į savo CV, jūs parodysite, kad esate kompetentingas ir gerai pasiruošęs bet kokiam darbui.

IT įrankiai

Daugelyje laivų ir jūrų transporto priemonių naudojama moderni technologija ir IT įranga. Taigi, jūsų gebėjimas naudotis IT įrankiais ir programomis gali būti labai vertinamas. Pateikdamas sąrašą programų, su kuriomis dirbate, arba pateikdamas informaciją apie savo IT įgūdžius, jūs parodysite, kad esate modernus darbuotojas, kuris gali dirbti su naujausiomis technologijomis.

Papildomos antraštės gali padėti darbdaviui geriau suprasti jūsų gebėjimus ir patirtį, todėl svarbu, kad jos būtų apgalvotos ir atitiktų jūsų profesinį profilį.

Svarbiausi patarimai rašant CV Įgulos narys

Įžanginė frazė: CV yra pirmas žingsnis siekiant įspūdingos karjeros, todėl labai svarbu jį atnaujinti ir pagerinti. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

 1. Aiškiai ir paprastai apibūdinkite savo darbo patirtį. Nurodykite konkretų darbdavio pavadinimą, datą ir pareigas, kurias ėjote.
 2. Įtraukite savo įgūdžių sąrašą. Nepamirškite paminėti ir tų, kurie nėra tiesiogiai susiję su darbo vieta, bet gali būti naudingi, pavyzdžiui, komandinis darbas, laiko valdymas ir kt.
 3. Pateikite konkretų savo pasiekimų aprašymą. Pateikite skaičius ir faktus, kurie parodo jūsų rezultatus.
 4. Panaudokite profesionalią kalbą. Venkite slengo ir neoficialaus tono.
 5. Sukurkite patrauklų CV antraštę, kuri iš karto patrauktų darbdavio dėmesį.
 6. Prie CV pridėkite motyvacijos laišką. Jame trumpai ir aiškiai išdėstykite, kodėl esate tinkamiausias kandidatas būtent šiam darbui.
 7. Pateikite savo kontaktinę informaciją. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą el. pašto adresą ir telefono numerį.
 8. Įsitikinkite, kad CV yra tvarkingas ir struktūrinis. Nenaudokite sudėtingų šriftų ar spalvų.

Pagrindiniai CV rašymo elementai Įgulos narys

igulos narys


Straipsnio pabaigoje norime priminti, kad geras CV nėra tik pirmas žingsnis į sėkmę, bet ir įrodymas, kad esate atidus ir savo darbą vertinate rimtai. Štai keletas patarimų, kurie padės jums sukurti efektyvų CV:

 1. Struktūra ir išdėstymas: CV turėtų būti tvarkingas, aiškus ir lengvai skaitomas. Naudojant vieną šriftą, nuosekliai išdėliokite informaciją pagal svarbą.
 2. Profesinė patirtis: detaliai ir aiškiai aprašykite savo darbo patirtį, nepamiršdami paminėti savo pasiekimų ir atsakomybių.
 3. Įgūdžiai: pristatykite savo unikalius įgūdžius, kurie gali būti naudingi būsimajam darbdaviui. Tačiau venkite bendrų frazių ir stenkitės būti konkretūs.
 4. Papildoma informacija: nebijokite įtraukti papildomų skyrių, tokių kaip kalbos, mokymai arba sertifikatai. Jie gali padėti išsiskirti iš kitų kandidatų.
 5. Galutinis tikrinimas: prieš siunčiant CV, būtinai perskaitykite jį kelis kartus, patikrinkite klaidas ir įsitikinkite, kad viskas yra aišku ir suprantama.
 6. Informacijos filtravimas: stenkitės išlaikyti CV trumpą ir glaustą, vengdami nereikalingos ar nesusijusios informacijos.

Motyvacinio laiško reikšmė įgulos nario CV

Motyvacinis laiškas yra būtinas dokumentas, kuris papildo jūsų CV, kandidatuojant į Įgulos narys poziciją. Šis laiškas leidžia išryškinti jūsų norą ir motyvaciją dirbti konkrečioje vietoje, taip pat atskleisti savo profesinę orientaciją. Be to, motyvacinis laiškas suteikia galimybę detaliau aprašyti jūsų gebėjimus, patirtį ir asmenines savybes, kurios gali būti naudingos Įgulos nario darbe. Jei kyla sunkumų rašant motyvacinį laišką, peržiūrėkite mūsų motyvacinių laiškų pavyzdžius, kurie gali būti naudingi formuojant savo.

Sukurkite savo CV naudodami geriausius šablonus

Dažniausiai užduodami klausimai apie CV rašymą Įgulos narys

Koks turėtų būti mano Įgulos narys CV formatas?

Įgulos nario CV formatas priklauso nuo to, kaip ketinate pateikti paraišką:

 • Jei siunčiate savo CV elektroniniu paštu arba internetu, PDF formatas yra tinkamiausias, nes jis išlaiko originalų maketą.
 • Jei pateikiate savo CV popieriniu formatu, Word formatas bus tinkamiausias, nes jis leidžia redaguoti ir keisti dokumentą.

Koks turėtų būti mano Įgulos narys CV ilgis?

Įgulos nario CV ilgis gali skirtis priklausomai nuo jūsų patirties ir įgūdžių:

 • Jei esate naujokas arba turite mažai patirties, jūsų CV neturėtų viršyti vieno puslapio.
 • Jei turite daugiau patirties arba įgūdžių, jūsų CV gali būti ilgesnis, tačiau neturėtų viršyti dviejų puslapių.

Kaip gauti darbą kaip Įgulos narys?

Įgulos nario pozicijai reikalingi tam tikri kvalifikacijos kriterijai:

 • Dažniausiai reikia turėti aukštąjį išsilavinimą, susijusį su jūrų arba orlaivių pramonės sektoriumi.
 • Kandidatai turėtų turėti tam tikrą patirtį darbo su klientais srityje ir būti fiziškai sveiki.
 • Kai kurios įmonės gali reikalauti papildomų sertifikatų arba licencijų, priklausančių nuo specifinės pozicijos.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą