CV šablonas ir kaip parengti kokybišką gyvenimo aprašymą klinikiniam psichologui

Klinikinio psichologo darbui reikalinga ne tik aukšta kvalifikacija ir patirtis, bet ir gebėjimas efektyviai ir empatiškai bendrauti su pacientais. Ypač svarbus yra psichoterapijos įgūdžių, taip pat streso valdymo ir krizės intervencijos pajėgumų paminėjimas CV. Šie elementai parodo kaip kandidatas yra pasirengęs susidoroti su sunkiais ir emocionaliai sudėtingais uždaviniais, kurie dažnai būna klinikinės psichologijos srityje.

Žemiau pateikiamas klinikinio psichologo gyvenimo aprašymo pavyzdys, kurį galite savarankiškai pritaikyti savo poreikiams.

Treniruotės:
Dydis:
Pritaikoma:
Žodis (Microsoft)
A4
tai yra

Klinikiniam psichologui CV pavyzdys

Asmeniniai duomenys:

Vardas Pavardė
Adresas: Klaipėdos g. 7, 09123 Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 6xx xxxxx
El. paštas: vardas.pavarde@example.com

Profesinė patirtis:

Klinikinis psichologas
Vilniaus universiteto ligoninė Santariškių klinikos, Vilnius
2018 m. sausis - dabar

 • Atlikau įvairių amžiaus grupių pacientų psichologinę diagnostiką ir vertinimą.
 • Teikiau individualias ir grupines terapines konsultacijas.
 • Dėstiau pacientų šeimoms ir personalui apie psichologines problemas ir jų valdymą.
 • Bendradarbiavau su kitais specialistais siekiant geriausio paciento gydymo plano.

Klinikinis psichologas (praktika)
Vilniaus miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo centras, Vilnius
2016 m. rugpjūtis - 2017 m. gruodis

 • Atlikau įvairaus amžiaus vaikų ir paauglių psichologinę diagnostiką.
 • Teikiau individualias ir grupines terapines konsultacijas.
 • Rengiau ir įgyvendinau vaikų socializacijos programas.
 • Dėstiau tėvams ir mokytojams apie psichologines problemas ir jų valdymą.

Išsilavinimas:

Magistro laipsnis Psichologijoje
Vilniaus universitetas, Vilnius
2012 m. - 2016 m.

 • Specializacija: klininė psichologija.

Įgūdžiai:

 • Psichologinė diagnostika
 • Grupinė terapija
 • Individuali terapija
 • Mokymai ir konsultacijos

Kalbos:

 • Lietuvių (gimtoji)
 • Anglų (sklandi)

Sertifikatai ir licencijos:

 • Lietuvos Respublikos Psichologo licencija
 • Sertifikatas "Psichoterapijos pagrindai", Lietuvos psichologų asociacija

Rekomendacijos:

Pateikiamos pagal prašymą.

CV rašymas yra esminis žingsnis siekiant profesinės karjeros klinikinio psichologo srityje. Įdarbintojai, toki kaip ligoninės, privačios praktikos, mokyklų sistemos, mokslinių tyrimų organizacijos ar valstybės institucijos, dažnai skaito jūsų CV, siekdami sužinoti jūsų išsilavinimą, patirtį, įgūdžius ir kompetencijas, kurios yra būtinos efektyviam darbui klinikinės psichologijos srityje.

Straipsnio tolesnėje dalyje detalesnėje formoje nagrinėsime, kaip parašyti tobulą CV Klinikiniam psichologui, pabrėždami, kokią svarbą tai turi sėkmingai įsidarbinant. Aptarsime kiekvieną CV dalį nuo formatavimo iki motyvacinio laiško. Pirmiausia paaiškinsime, kaip tinkamai formatuoti CV, kad jis būtų aiškus ir lengvai suprantamas. Toliau pereisime prie tinkamo titulavimo ir patirties aprašymo, pabrėždami, kokios patirties ieško darbdaviai. Tęsime diskusiją apie išsilavinimą ir įgūdžius, kurie yra būtini klinikiniam psichologui. Be to, pateiksime naudingas frazes, kurios padės jūsų CV išsiskirti. Galiausiai, aptarsime motyvacinio laiško sudarymą, nes tai yra svarbi CV dalis, leidžianti darbdaviui geriau pažinti jūsų motyvaciją ir troškimą dirbti.

klinikinis psichologas

Struktūros ir formatavimo svarba klinikinio psichologo CV rašyme

Be Klinikinio psichologo gyvenimo aprašymo šablono, turime ir daug kitų panašių šablonų, kuriuos galite peržiūrėti.

Klinikinio psichologo profesija yra ne tik pareikalavimų, bet ir iššūkių pilna. Siekiant sėkmės šioje srityje, svarbu turėti aiškius karjeros tikslus ir efektyvias strategijas, kad juos pasiektumėte. Viena iš esminių sėkmės priemonių yra gerai struktūruotas CV, kuris padeda išryškinti jūsų stipriąsias puses. Kokybiškas CV struktūra yra esminis veiksnys, lemiantis, kaip darbdavys suvokia kandidatą. CV, kuris yra aiškiai struktūruotas, padeda atskleisti kandidato profesionalumą, organizuotumą ir skiria dėmesį detalėms - visi šie aspektai yra labai svarbūs klinikinio psichologo darbe. Be to, svarbu paminėti, kad gerai struktūruotas CV gali padėti potencialiam darbdaviui lengviau ir greičiau perprasti kandidato įgūdžius, patirtį ir kompetencijas. Tai leidžia darbdaviui greitai nuspręsti, ar kandidatas atitinka darbo reikalavimus, ar yra vertas tolesnio svarstymo. Taigi, klinikinio psichologo darbe siekti sėkmės reiškia ne tik nuolat tobulinti savo profesines žinias ir įgūdžius, bet ir turėti gerai struktūruotą CV, kuris veiksmingai pristatys jūsų karjeros laimėjimus.

Efektyvus CV formatavimas: Sėkmės garantas klinikinio psichologo karjeroje

 1. Šriftas: CV tekstas turėtų būti spausdinamas vienodame, profesionaliame ir lengvai skaitomame šrifte. Pavyzdžiui, „Arial“ ar „Calibri“ yra puikūs pasirinkimai. Klinikinio psichologo darbas reikalauja profesionalumo ir rimtumo, todėl geriausia vengti eksperimentų su perkrautais ir nestandartiniais šriftais.
 2. Formatas: Klinikinio psichologo CV turėtų būti struktūrizuotas ir sistemingas, kad būtų lengva skaityti ir suprasti. Pradėkite nuo pagrindinės informacijos (vardas, pavardė, kontaktai), tada pereikite prie išsilavinimo, darbo patirties, kvalifikacijų ir įgūdžių. Galiausiai, galite įtraukti savo asmeninius interesus ar hobius, jei jie susiję su darbu.
 3. Paraštės: Kiekvienas CV skyrius turėtų prasidėti aiškia ir aiškia parašte, pavyzdžiui, „Išsilavinimas“, „Darbo patirtis“ ar „Įgūdžiai“. Tai padeda potencialiam darbdaviui greitai rasti reikiamą informaciją.
 4. Punktai ir skyrikliai: Punktų ir skyriklių naudojimas yra labai svarbus, nes jie padeda informaciją pateikti aiškiai ir struktūrizuotai. Kiekvieną darbo patirties aprašymą, išsilavinimo laipsnį ar įgūdį reikėtų pateikti atskirame punkte. Taip pat, svarbu naudoti skyriklius tarp skirtingų CV dalių, kad būtų lengviau skaityti ir suprasti.
 5. Spalvos: CV turėtų būti neutralus ir profesionalus, todėl geriausia laikytis juodos ir baltos spalvų kombinacijos. Tačiau, jei norite įtraukti spalvą, tai turėtų būti subtilu ir neperkrautas. Pavyzdžiui, galite naudoti mėlyną arba pilką spalvą skyrių pavadinimams ar paraštėms.
 6. Šablono tipas: Geriausia pasirinkti paprastą ir aiškų CV šabloną, kuris būtų lengvai suprantamas ir profesionalus. Šablono pasirinkimas priklauso nuo asmeninio stiliaus, tačiau svarbu, kad jis būtų nepriekaištingas ir profesionalus, atspindėtų jūsų asmenybę ir būtų pritaikytas klinikinio psichologo profesijai.

Klinikinio psichologo CV: struktūra ir jos svarba jūsų profesinėje karjeroje

Išsilavinimas:

Pateik savo išsilavinimą, pradedant nuo naujausio. Paminėk specializacijas, kursus ar sertifikatus, susijusius su Klinikine psichologija.

Profesinės organizacijos:

Jei esi narys profesionalios psichologų organizacijos, tai taip pat nurodyk savo CV. Tai parodo tavo įsipareigojimą profesijai ir tęstiniam tobulėjimui.

Kontaktinė informacija:

Įsitikink, kad tavo kontaktinė informacija yra aiški ir lengvai matoma. Pateik savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą.

Nuorodos:

Jei turi nuorodų, kurios gali patvirtinti tavo patirtį ir talentus, tai taip pat gali būti privalumas. Pavyzdžiui, tai gali būti nuoroda į tavo straipsnius, publikacijas ar projektus, kuriuos atlikai.

Asmeninės savybės:

Klinikiniam psichologui svarbios yra empatija, klausymosi įgūdžiai, kantrybė, komunikacijos įgūdžiai. Jei jauti, kad turi šias savybes, nepamiršk jų paminėti savo CV.

Galutinė redakcija:

Peržiūrėk savo CV kelis kartus, kad užtikrintum, jog viskas yra teisinga ir aiškiai išdėstyta. Taip pat gali paprašyti draugo ar kolegos peržiūrėti tavo CV, kad patikrintų, ar nėra klaidų.

Tikiuosi, kad šie patarimai padės tau sukurti įtikinamą ir profesionalų CV klinikinio psichologo pozicijai.

Efektyvus CV rašymas: kaip sukurti patrauklią antraštę Klinikinio psichologo pozicijai


Klinikinio psichologo darbo kontekste, antraštės svarba yra nepaneigiama - ji turi būti aiškiai matoma ir joje turi būti pateikta visa kontaktinė informacija. Štai kaip tai galima padaryti:

Pirmiausia, antraštėje turi būti nurodytas psichologo vardas ir pavardė. Tai leidžia klientui ar kolegai lengvai identifikuoti, su kuo jie bendrauja. Toliau, antraštėje turi būti parašyta profesija ir disciplina. Tai suteikia aiškų supratimą apie asmeninį psichologo kompetencijų lygį ir specializaciją.

Po to turi būti nurodytas pašto adresas. Tai suteikia galimybę klientui ar kolegai atsiųsti oficialius dokumentus ar kitą informaciją. Svarbu pažymėti, kad adresas turi būti aiškiai parašytas, kad būtų išvengta bet kokių nesusipratimų.

Telefonas yra dar viena svarbi antraštės dalis. Tai leidžia klientui ar kolegai tiesiogiai susisiekti su psichologu, jei reikia. Telefono numeris turi būti parašytas aiškiai ir skaitomai.

Galiausiai, elektroninio pašto adresas yra būtinas kiekvienoje antraštėje. Tai leidžia klientui ar kolegai siųsti elektroninius laiškus su klausimais, prašymais ar kitais pranešimais. Elektroninio pašto adresas taip pat turi būti aiškiai parašytas, kad būtų išvengta bet kokių klaidų.

GERAS

Ona Onaitienė

Klinikinė psichologė, specializuojasi psichoterapijoje

Psichologijos gatvė, LT-10101 Panevėžys, Lietuva

+370 77777777

ona@pastas.com


Kaip tinkamai pasirinkti nuotrauką savo CV, skirtam Klinikinio psichologo pozicijai

Nuotraukos įtraukimas į gyvenimo aprašymą, skirtą klinikinio psichologo pozicijai, nėra būtinas. Tai yra asmeninis pasirinkimas, kurį kiekvienas kandidatas turi atlikti pagal savo nuožiūrą. Jeigu nusprendžiama įtraukti nuotrauką, tai turi būti profesionali nuotrauka - ne asmenukės, ne atostogų nuotraukos iš paplūdimio. Standartiniai nuotraukos matmenys - 6,5 cm ilgio ir 4,5 cm pločio. Anksčiau CV dažniau būdavo pateikiami su kandidato nuotrauka, tačiau ši praktika pastaruoju metu yra mažiau paplitusi. Nepriklauso nuo to, ar gyvenimo aprašyme yra nuotrauka ar ne, šiuolaikinėje darbo rinkoje tai neturi lemiamos įtakos. Svarbiausia yra kandidato profesinė patirtis, gebėjimai ir kompetencijos, o ne jo išvaizda.

Kliniško psichologo CV rašymas: kodėl patirtis yra esminė

Kuriant patirties skiltį Klinikinio psichologo CV: esminiai aspektai ir pavyzdžiai

Patirties skilties kūrimas klinikinio psichologo CV yra gyvybiškai svarbus procesas, kuris leidžia atskleisti jūsų unikalų profesinį kelią ir įgūdžius. Ši skiltis suteikia galimybę detaliai aprašyti jūsų darbo patirtį šioje specifinėje srityje, pabrėždama jūsų kompetenciją ir pasiekimus. Chronologinė tvarka yra svarbi patirties skiltyje, kad darbdavys galėtų aiškiai matyti jūsų profesinio augimo kelią.

Sutarčių datos, pareigų pavadinimai ir aprašymai turi būti aiškūs ir suprantami, pateikiantys konkretų vaizdą apie jūsų atliktas funkcijas ir atsakomybes. Raktinių žodžių vartojimas yra svarbus aspektas, kuris padeda jūsų CV išsiskirti. Tokios frazės kaip klinikinė patirtis, psichoterapija arba pacientų konsultavimas gali padėti jūsų CV atsidurti viršuje darbdavio paieškos rezultatų.

Pavyzdžiui, patirties skiltis gali atrodyti taip: 2015-2018 m. Klinikinis psichologas, Vilniaus universiteto ligoninė. Teikiau psichologinę pagalbą pacientams, atlikdavau psichoterapines sesijas, konsultacijas ir vertinimus. Dirbau su įvairaus amžiaus ir poreikių pacientais, taikydamaus klinikinės psichologijos principus ir metodus. Atminkite, kad patirties skilties kūrimas yra vienas iš svarbiausių žingsnių formuojant profesionalų ir įspūdingą klinikinio psichologo CV.

Patirties skiltis yra būtina CV dalis, ypač kai kalbama apie klinikinio psichologo darbą, kuris reikalauja specifinės ir plačios patirties su įvairiais klientais ir situacijomis. Čia kandidatas turėtų pateikti išsamų ir aiškų savo darbo istorijos aprašymą, pabrėžiant jo kompetencijas, atliktus darbus ir pasiektus rezultatus.

 1. Chronologinė tvarka: Patirties skiltis turėtų būti sudaryta chronologine tvarka, pradedant nuo naujausios patirties. Pavyzdžiui, "Klinikinis psichologas, Vilniaus miesto sveikatos centras, 2019-2021 m."
 2. Sutartčių datas: Nurodykite kada pradėjote ir baigėte dirbti kiekvienoje vietoje. Tai leidžia potencialiam darbdaviui matyti kandidato darbo patirtį ir stabilumą.
 3. Pareigų pavadinimas: Aiškiai nurodykite savo pareigų pavadinimą kiekvienoje darbo vietoje. Tai padeda darbdaviui suprasti jūsų atliktas funkcijas ir atsakomybes.
 4. Pareigų aprašymas: Apibūdinkite savo atliktus darbus ir atsakomybes. Pavyzdžiui, "Atlikdavau individualias ir grupines terapijas, parengdavau psichologines ataskaitas ir dalyvavau klinikiniuose tyrimuose. Taip pat dirbau su įvairaus amžiaus ir problemų turinčiais klientais, tokiomis kaip depresija, nerimas, stresas ir kt."
 5. Raktinių žodžių vartojimas: CV turėtų būti naudojami raktiniai žodžiai, kurie yra susiję su klinikinio psichologo darbu. Pavyzdžiui, "kognityvinė-behavioralinė terapija", "klinikiniai tyrimai", "psichologinė parama", "diagnozavimas" ir pan. Raktiniai žodžiai padeda jūsų CV išsiskirti ir patraukia darbdavio dėmesį.

Šių punktų įtraukimas padės sukurti išsamų ir profesionalų klinikinio psichologo CV, kuris atspindės kandidato įgūdžius, patirtį ir kompetenciją.

GERAS

Pareigos: Klinikinis psichologas

Darbdavys: Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos

Laikotarpis: 2015 m. sausis - 2020 m. gruodis


Darbo aprašymas:

 • Teikia psichologinę pagalbą pacientams ir jų šeimoms.
 • Atlieka psichologinius tyrimus ir diagnostiką.
 • Kuria ir įgyvendina individualius gydymo planus.
 • Konsultuoja kitų sveikatos priežiūros specialistus.
 • Dalyvauja moksliniuose tyrimuose ir konferencijose.

Žingsnis po žingsnio: kaip sukurti įspūdingą CV Klinikinio psichologo pozicijai neturint patirties

klinikinis psichologas


Klinikinio psichologo karjera gali būti itin įdomi ir atlyginanti, tačiau gali būti iššūkis pradėti neturint patirties. Štai kodėl norime pasidalinti keletu patarimų, kaip sukurti efektyvų klinikinio psichologo CV. Šie patarimai padės jums pabrėžti savo gebėjimus, žinias ir potencialą, kurie gali paskatinti darbdavius jus pakviesti pokalbiui dėl darbo.

 1. Įtraukite visas turimas stažuotes ir savanorišką veiklą, susijusią su psichologijos sritimi. Tai gali būti neformalios patirties formos, kurios padės parodyti jūsų suinteresuotumą ir įsipareigojimą šioje srityje.
 2. Dalyvavimas su psichologijos sritimi susijusiuose renginiuose, seminaruose ar konferencijose taip pat gali būti naudingas. Tai parodys jūsų iniciatyvą ir troškimą mokytis.
 3. Pateikite visą akademinę informaciją, susijusią su jūsų studijomis. Tai gali apimti kursus, susijusius su psichologija, mokslinius tyrimus, kuriais dalyvavote, arba baigiamuosius darbus.
 4. Motyvaciniame laiške nurodykite, kodėl norite dirbti kaip klinikinis psichologas. Pasidalinkite savo tikslais, vertybėmis ir kodėl manote, kad galite būti sėkmingas šioje srityje, neturėdamas patirties.
 5. Atkreipkite dėmesį į įgūdžius, kuriuos išmokote per studijas arba kitą veiklą. Tai gali būti komunikaciniai, problemų sprendimo, kritinio mąstymo arba kitokie įgūdžiai, naudingi psichologui.
 6. Nenurodykite klaidingos ar neteisingos informacijos. Jei neturite darbo patirties, tai nėra būtina. Svarbu paroditi, kad esate motyvuotas, pasirengęs mokytis ir dirbti.
 7. Galiausiai, nepamirškite įtraukti bet kokios kultūrinių mainų ar edukacinės veiklos patirties, kuri gali padėti išryškinti jūsų gebėjimus ir įgūdžius.

Kaip efektyviai pabrėžti savo išsilavinimą parašant CV kaip Klinikinis psichologas

Pabrėžiant išsilavinimą Klinikinio Psichologo CV

Išsilavinimas yra labai svarbus klininio psichologo CV, nes tai parodo kandidato kompetenciją ir sugebėjimą taikyti psichologijos teorijas praktikoje. Būtina turėti bent jau magistro laipsnį klininėje psichologijoje, kad būtų galima praktikuoti šioje srityje. Be to, daugelis darbdavių reikalauja, kad kandidatai turėtų licenciją ir atitinkamą praktikos patirtį. Todėl, kuo geresnis išsilavinimas ir kuo daugiau praktikos patirties, tuo didesnės galimybės gauti darbą klininio psichologo srityje.

Privalomas išsilavinimas klinikinio psichologo CV

Klinikinio psichologo profesijoje išsilavinimas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų, todėl jo nurodymas CV pradžioje yra labai svarbus. Tai padeda potencialiam darbdaviui greitai įvertinti kandidato tinkamumą ir suprasti, ar kandidatas turi reikiamą bakalauro ar magistro laipsnį psichologijoje, taip pat ar yra atlikęs reikiamą stažuotę ir specializuotus mokymus, kurie yra būtini šioje srityje. Taip pat nurodant išsilavinimą pirmiausia, kandidatas parodo, kad jis atitinka profesinio psichologo licencijavimo reikalavimus.

Tačiau yra ir atvejų, kai išsilavinimas gali būti nurodomas ne pradžioje. Pavyzdžiui, jei klinikinį psichologą rekrutuoja privati įmonė ne psichologinėms paslaugoms, bet pavyzdžiui, rinkos tyrimams. Šiuo atveju, gali būti svarbiau pirmiausia pabrėžti patirtį rinkos tyrimų srityje ir įgūdžius, susijusius su duomenų analize, o išsilavinimą nurodyti vėliau CV.

GERAS

Asmeninė informacija:

Vardas Pavardė: Jonas Jonaitis

Adresas: Gedimino pr. 9, Vilnius

Tel. nr.: +370 6xx xxxxx

El. paštas: jonas.jonaitis@gmail.com

Gimimo data: 1992-06-30


Išsilavinimas:

2015-2019 m. Vilniaus universitetas, Psichologijos fakultetas

Klinikinės psichologijos magistras


2011-2015 m. Vilniaus universitetas, Psichologijos fakultetas

Psichologijos bakalauras


Patirtis:

2019-2020 m. Vilniaus universiteto ligoninė, Psichiatrinė klinika

Klinikinis psichologas (psichologinė pagalba, konsultacijos, psichoterapija)


2018-2019 m. Vilniaus miesto savivaldybė, Psichologinės pagalbos centras

Praktika (klientų konsultavimas, grupinių užsiėmimų vedimas, tyrimų atlikimas)


Papildoma informacija:

 • Sugebėjimai: empatiškumas, atidumas, rūpestingumas, kūrybiškumas, analitinis mąstymas
 • Kalbos: lietuvių (gimtoji), anglų (sklandi), rusų (vidutinis)
 • Kursai: "Psichoterapijos pagrindai", "Krizių intervencijos", "Psichologinė parama onkologiniams pacientams"
 • Teisės: B kategorija

Esu atsakingas, motyvuotas ir kompetentingas profesionalas, nuolat tobulėjantis savo srityje. Manau, kad klininio psichologo darbas reikalauja ne tik aukšto lygio specializuotų žinių, bet ir nuolatinių įgūdžių tobulinimo, todėl esu pasiruošęs mokytis ir toliau savo karjeros metu.


Svarbios įgūdžių kategorijos, kurias turėtų pabrėžti kiekvienas Klinikinis psichologas savo CV

klinikinis psichologas

Kaip išryškinti savo išsilavinimą ir įgūdžius kliniško psichologo CV

Įgūdžiai yra labai svarbūs gyvenimo aprašyme, nes jie ne tik parodo, kaip asmuo gali prisidėti prie organizacijos, bet ir atspindi jo kompetenciją ir patirtį. Darbdaviai ieško asmenų, turinčių tiek techninių, tiek minkštųjų įgūdžių. Techniniai įgūdžiai yra susiję su konkretaus darbo atlikimu, o minkštieji įgūdžiai apima bendravimą, problemų sprendimą ir komandos darbą.

Klinikinio psichologo pozicijoje įgūdžių svarba yra ypač didelė. Psichologai turi turėti aukštą emocinio intelekto lygį, gebėti empatiškai bendrauti su pacientais, taip pat turėti tvirtą mokslinio tyrimo ir klinikinio vertinimo įgūdžių pagrindą. Jie dažnai dirba su pacientais, kurie patiria sunkias emocines problemas, todėl reikia būti atidžiam, kantriam ir atlaikyti stresą. Todėl labai svarbu, kad gyvenimo aprašyme būtų aiškiai nurodyti šie įgūdžiai.

Esminiai įgūdžiai, kuriuos turėtų pabrėžti klinikinio psichologo CV

„Nagrinėjant techninius įgūdžius, kurie yra reikalingi klinikinio psichologo CV, paminėtini:

 • Žinios apie psichologijos teorijas ir terapijas
 • Gebėjimas taikyti psichoterapinius metodus
 • Gebėjimas atlikti įvairias psichologines tyrimo procedūras
 • Gebėjimas suprasti ir taikyti statistinius duomenų analizės metodus
 • Psichologinių tyrimų projektavimo ir įgyvendinimo įgūdžiai
 • Gebėjimas dirbti su specializuotomis psichologinėmis programomis
 • Puiki žinios apie psichologijos etikos kodeksą
 • Gebėjimas naudotis biuro automatizavimo įrankiais
 • Nuoseklus ir tikslingas raštu bendravimas.

Kalbant apie asmenines savybes, kurios yra svarbios klinikiniam psichologui:

 • Empatija ir supratingumas
 • Puikūs tarpasmeniniai įgūdžiai
 • Gebėjimas dirbti komandoje
 • Kantrybė ir ištvermė
 • Proaktyvumas ir inovacijos
 • Gebėjimas tvarkyti stresą ir spaudimą
 • Gebėjimas sudaryti pasitikėjimą ir palaikyti konfidencialumą
 • Gebėjimas kritiškai mąstyti ir analizuoti
 • Gebėjimas išlaikyti profesinį nuoseklumą ir nuolat tobulėti
 • Nuolatinis noras mokytis ir tobulėti.

Svarba rašant santrauką CV: Klinikinio psichologo atvejis

Klinikinio psichologo CV santrauka yra esminė dalis, pateikianti bendrąjį vaizdą apie kandidato kvalifikaciją, patirtį ir kompetencijas. Santrauka gali būti pirmasis dalykas, kurį darbdavys perskaitys, todėl svarbu, kad ji būtų informatyvi ir įsimintina.

Santraukoje turėtų būti pabrėžiama klinikinio psichologo pagrindinė patirtis, įgūdžiai ir specializacijos. Tai gali apimti tam tikrų gydymo metodų, tyrimų, konsultavimo ir kitų su psichologija susijusių gebėjimų paminėjimą. Taip pat svarbu paminėti bet kokius svarbius pasiekimus arba projektus, susijusius su klinikine psichologija, kurie gali padėti išsiskirti iš kitų kandidatų.

Be to, santraukoje galima paminėti ir asmenines savybes, kurios yra svarbios klinikinio psichologo darbe, tokius kaip empatija, komunikaciniai įgūdžiai, problemų sprendimo gebėjimai ir kt.

Galų gale, santrauka yra puiki proga ne tik parodyti savo profesinius įgūdžius ir patirtį, bet ir atskleisti savo asmeninį požiūrį į darbą ir vertybes, kurios gali būti svarbios būsimam darbdaviui. Taigi, gerai parašyta CV santrauka gali padėti klinikiniam psichologui sėkmingai praeiti atrankos procesą ir gauti norimą darbą.

GERAS
Klinikinis psichologas su 7 metų darbo patirtimi. Turiu didelę patirtį dirbdamas su įvairaus amžiaus ir poreikių grupėmis. Įgūdžiai apima konsultacijas, psichoterapiją, krizių intervenciją ir mokslinius tyrimus. Esu iniciatyvus, atsidavęs pacientų gerovei ir nuolat tobulinuosi naujausiais psichologijos metodais. Noriu prisidėti prie jūsų komandos, siekdamas padėti žmonėms įveikti jų psichologines kliūtis ir gerinti jų gyvenimo kokybę.

Papildomi skyriai, kurie padarys Jūsų CV kaip Klinikinio psichologo išsiskiriantį

Papildomos antraštės, kurias siūlau įtraukti į klinikinio psichologo CV, tai „Sertifikatai“ ir „Pomėgiai ar interesai“. Manau, kad šių dviejų skyrių pridėjimas gali praturtinti CV, nes jie atskleidžia kandidato kompetenciją ir asmeninį požiūrį į profesiją. Tai gali padėti darbdaviui geriau suprasti kandidato asmenybę ir kompetenciją, o kandidatui - išryškinti savo unikalumą ir pridėtinę vertę.

Sertifikatai

Klinikinio psichologo darbe sertifikatai yra labai svarbūs, nes jie liudija kandidato kvalifikaciją ir profesinį tobulėjimą. Tai gali būti sertifikatai apie dalyvavimą mokymuose, konferencijose, seminaruose ar specializuotuose kursuose. Sertifikatai taip pat gali rodyti kandidato specializaciją tam tikrose srityse, pvz., traumos terapijoje, neuropsichologijoje, šeimos terapijoje ir kt. Be to, sertifikatai gali padėti išsiskirti tarp kitų kandidatų ir parodo kandidato motyvaciją tobulėti ir nuolat mokytis.

Pomėgiai ar interesai

Pomėgiai ar interesai gali atskleisti kandidato asmenybę ir požiūrį į gyvenimą, kuris gali būti svarbus klinikinio psichologo darbe. Pomėgiai gali parodėti, kaip kandidatas rūpinasi savo sveikata, kaip jis valdo stresą, ar jis turi kūrybinių ar mokslo pomėgių, kurie gali praturtinti jo profesinę praktiką. Pomėgiai gali taip pat atskleisti kandidato empatiją, atvirumą ir kitas svarbias psichologo savybes. Tačiau reikėtų paminėti tik tuos pomėgius, kurie yra susiję su klinikinio psichologo darbu arba gali padėti kandidatui šioje profesijoje.

Svarbūs aspektai rašant CV Klinikinio psichologo pozicijai

Siekiant geriau išryškinti savo kompetencijas ir pasiekimus kaip klininio psichologo, CV turėtų būti kruopščiai parengtas ir pritaikytas. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

 1. Išryškinkite savo kvalifikaciją: Be išsilavinimo ir darbo patirties, pateikite ir kitus sertifikatus ar kursus, kuriuos esate baigęs klininės psichologijos srityje.
 2. Akcentuokite svarbiausius įgūdžius: Tai gali būti komunikacijos, empatijos, kūrybiškumo, problemų sprendimo ir konsultavimo gebėjimai.
 3. Pateikite detalų aprašymą apie ankstesnę patirtį: Nurodykite, kokios buvo jūsų pareigos, su kokiomis klientų grupėmis dirbote ir kokius rezultatus pasiekėte.
 4. Nurodykite specializaciją: Jei turite tam tikrą specializaciją, pavyzdžiui, dirbate su vaikais, suaugusiais ar paaugliais, nepamirškite to paminėti.
 5. Pridėkite rekomendacijas: Jei turite galimybę, pridėkite rekomendacijas iš ankstesnių darbdavių ar klientų. Šie atsiliepimai gali padėti įrodyti jūsų kompetenciją ir patikimumą.
 6. Apie rašymo stilių: Rašykite aiškiai ir glaustai, nenaudokite per daug profesinės terminijos, kuri gali būti sunkiai suprantama ne specialistams.
 7. Pridėkite asmeninę laišką: Jame galite paaiškinti, kodėl norite dirbti būtent šioje įstaigoje ir kaip galėtumėte prisidėti prie jos veiklos.

Klinikinio psichologo CV rašymo pagrindiniai elementai

klinikinis psichologas


Klinikinio psichologo CV rašymas gali būti iššūkis, tačiau laikantis kelių pagrindinių patarimų, šis procesas taps lengvesnis ir efektyvesnis. Štai svarbiausi aspektai, kuriuos reikėtų atsiminti:

 • Pristatykite savo profesinę patirtį aiškiai ir struktūruotai, nurodydami prieš tai turėtas pareigas, darbovietes ir atliktas užduotis.
 • Pabrėžkite savo kvalifikaciją ir išsilavinimą, ypač jei turite specializuotų psichologijos studijų arba kitų sričių, kurios gali būti naudingos klinikinėje psichologijoje.
 • Nurodykite savo specializuotus įgūdžius ir kompetencijas, tokius kaip terapinių technikų mokėjimas, diagnostikos įgūdžiai, gebėjimas dirbti su tam tikromis klientų grupėmis ir kt.
 • Paminėkite savo profesinius pasiekimus ir sėkmes, pavyzdžiui, sėkmingai atliktus tyrimus, publikacijas moksliniuose žurnaluose arba dalyvavimą konferencijose.
 • Įtraukite asmeninius bruožus, kurie daro jus tinkamu klinikinio psichologo kandidatu, tokius kaip empatija, kantrybė, klausymosi gebėjimas ir kt.
 • Baigę rašyti savo CV, perskaitykite jį dar kartą, kad įsitikintumėte, jog jame nėra klaidų ir viskas aiškiai išdėstyta.
 • Venkite minėti nereikalingą informaciją arba informaciją, kuri nėra tiesiogiai susijusi su klinikinės psichologijos sritimi.

Kaip parašyti motyvacinį laišką savo CV Klinikiniam Psichologui

Motyvacinis laiškas yra esminis dokumentas, papildantis jūsų CV, kandidatuojant į Klinikinis psichologas poziciją. Tai yra puiki galimybė išreikšti savo entuziazmą ir motyvaciją dirbti šioje srityje, o taip pat ir pateikti savo karjeros tikslus. Motyvacinis laiškas leidžia jums plačiau pristatyti savo kvalifikaciją, pabrėžti asmenines savybes ir profesinę patirtį, kurios nėra išsamiai aprašytos gyvenimo aprašyme. Jei susiduriate su sunkumais rašant motyvacinį laišką, galite pasikonsultuoti su mūsų pateiktais pavyzdžiais, kurie gali būti naudingi formuojant jūsų unikalų laišką.

Sukurkite savo CV naudodami geriausius šablonus

Kaip klinikiniam psichologui efektyviai parašyti CV: DUK

Kokio formato turėtų būti mano CV, jei noriu dirbti klinikiniu psichologu?

Jūsų CV formatas priklauso nuo to, kaip ketinate pateikti paraišką:

 • Jei nuspręsite kreiptis asmeniškai, Word yra tinkamiausias formatas.
 • Jei nuspręsite siųsti paraišką skaitmeniniu būdu, PDF yra tinkamas pasirinkimas.

Kokios sertifikacijos yra rekomenduojamos klinikinio psichologo karjeroje?

Dauguma šaltinių rekomenduoja gauti licenciją, kuriai reikia laimėti doktorantūrą psichologijoje, atlikti praktiką ir išlaikyti egzaminą. Be to, kai kurie darbdaviai gali reikalauti sertifikavimo per Amerikos Psichologų Asociaciją (APA) ar kitą pripažintą organizaciją.

Koks yra idealus mano klinikinio psichologo CV ilgis?

Jūsų CV ilgis priklauso nuo šalies, iš kurios kandidatuojate:

 • Jei kandidatuojate į įmonę Lietuvoje, jūsų CV neturėtų viršyti vieno puslapio.
 • Jei kandidatuojate dėl tarptautinio darbo, jūsų CV gali būti dviejų puslapių, jei yra poreikis.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą