Darželio auklėtojas CV ir visa tiesa kaip parašyti geriausią gyvenimo aprašymą

Darželio auklėtojai dirba su labai mažais vaikais, moko juos pažinti pasaulį ir paruošia juos tolimesniam gyvenimo etapui. Jų kasdienėje veikloje yra galybė iššūkių. Šiems specialistams reikalingas itin didelis kantrumas. Nepaisant to, kad dirba su mažais vaikais, jie turi išmanyti daugybę dalykų. Darbo diena niekada nebūna tokia pati, nes mažieji smalsučiai nuolat ir labai daug klausinėja, todėl auklėtojai privalo rasti atsakymus į įvairiausius klausimus.

Treniruotės:
Dydis:
Pritaikoma:
Žodis (Microsoft)
A4
tai yra

CV

Vardenė Pavardenė
Tel. +3706666666
aukletoja@gmail.com
Vilnius, 30m.

Apie
Kantri, mylinti vaikus ir atsidavusi darželio pedagogė. Mano patirtis apima darbą su vaikais lopšelyje ir darželyje. Turiu trijų metų patirtį dirbant darželyje. Pradėjau nuo auklėtojos padėjėjos, o baigus studijas man buvo pasiūlyta auklėtojos pozicija. Mokau vaikus pažinti pasaulį per patyrimus, padedu jiems įgyti socialinių įgūdžių.

Darbo patirtis:

Darželio auklėtoja

Darželis Kaunas
2021 – 2023
Vaikų ugdymas, užduočių ruošimas pagal ugdymo reikalavimus, vaikučių poreikių tenkinimas, priežiūra. Visapusiška komunikacija su vaikų tėvais ir darželio administracija. Vaikų emocinio ir fizinio saugumo užtikrinimas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

UAB Darželis
2018 – 2019

Ikimokyklinio ugdymo proceso planavimas ir įgyvendinimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikų tėvais, vaikų įtraukimas.

Išsilavinimas

Vytauto didžiojo universitetas

Pedagogikos studijos
2014 – 2018

Vidurinis išsilavinimas
Kauno gimnazija
Metai

Įgūdžiai

 • Puikūs bendravimo įgūdžiai su vaikais ir jų tėvais;
 • Gebėjimas dirbti komandoje;
 • Kūrybiškumas;
 • Noras dirbti su vaikais;
 • Pradinio ugdymo mokytojo kvalifikacija;
 • Amžiaus tarpsnių ypatumų išmanymas;
 • Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
 • Gebėjimas taktiškai ir laiku spręsti problemas.

Papildoma informacija
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Kalbos
Lietuvių – gimtoji
Anglų – puikiai
Rusų – puikiai

Kompiuteriniai įgūdžiai

MS Office paketas, TAMO, IKT

Pomėgiai

Knygų skaitymas, žygiai, tapyba, tekstų kūrimas

Ši profesija yra gana sudėtinga, tačiau kartu labai vertinama ir reikalinga. Tuo tarpu norinčių dirbti auklėtojais yra, tačiau jaučiamas specialistų trūkumas. Ugdymo įstaigos nuolat ieško specialistų. Jei pasirinkote šią profesiją, jūs jau einate teisinga linkme. Belieka sukurti puikų gyvenimo aprašymą atspindinti jūsų įgūdžius ir norą dirbti su vaikais ir pradėti savo karjerą naujame vaikų darželyje.Gyvenimo aprašymo kūrimas atrodo sunki užduotis? O gal jau turite gyvenimo aprašymą ir norite jį pakoreguoti? Padėsime jums bet kuriuo atveju. Pateiksime naudingų patarimų ir pavyzdžių, kurie palengvins CV rašymą.

Darbas pilnu etatu

Darželio auklėtojas, tai kvalifikuotas specialistas, planuojantis ir vykdantis ugdymo programas ikimokyklinio amžiaus vaikams. Tokiems žmonėms patinka dirbti su vaikais ir juos lavinti bei mokyti. Darželio auklėtojai gali atpažinti ir prisitaikyti prie įvairių mažųjų auklėtinių reikalavimų. Auklėtojų pareiga – sukurti palankią ir skatinančią aplinką, kurioje vaikai kūrybiškomis ir žaidimų pagrindu paremtomis veiklomis būtų ugdomi.

Be ugdymo, jie taip pat skiepija teigiamas vertybes mažiems vaikams ir įkvepia juos tyrinėti dominančias sritis. Kiekvieni tėvai savo vaikams nori pačių geriausių auklėtojų. Jūsų užduotis, pademonstruoti įstaigos vadovui, kad esate būtent toks žmogus ir vaikai patekę į jūsų rankas gali jaustis saugūs.  Kaip tai padaryti? Parašyti įtikinamą CV.

Darželio auklėtojų atlyginimas gali svyruoti nuo 600 Eur/mėn. iki 1200 Eur/mėn. priklausomai ar dirbama pilnu etatu, ar tai yra valstybinė ar privati įstaiga.

CV rašymas nuo pat pradžių

Kad suprastumėte nuo ko pradėti pildyti gyvenimo aprašymą, svarbu žinoti kokia turi būti CV struktūra ir formatas. Galbūt jau kuriate ne pirmą gyvenimo aprašymą, tokiu atveju CV kūrimas yra paprastesnis ir užimantis mažiau laiko. Galbūt tereikia pakoreguoti tam tikras sritis arba įtraukti papildomos informacijos. Jei kuriate visiškai naują CV, supažindinsime su pagrindinėmis CV dalimis:

 • Kontaktinė informacija
 • Trumpas savęs pristatymas
 • Darbo patirtis
 • Išsilavinimas
 • Įgūdžiai
 • Papildoma informacija

Tai yra svarbiausios CV dalys, kurias turėtumėte įtraukti į gyvenimo aprašymą. Tvarkinga CV struktūra leis lengviau užpildyti gyvenimo aprašymą, o CV vertintojui bus paprasčiau rasti reikalingą informaciją ir ją perskaityti.

Žinant svarbiausias CV dalis, pereikime prie CV formato ir svarbiausių elementų. Auklėtojo gyvenimo aprašymui rekomenduojama rinktis atvirkštinį chronologinį formatą. Tuojau paaiškinsime kas tai yra. Tai tikrai nėra sudėtinga, šio formato esmė, informaciją pateikti atvirkštine chronologine tvarka, pradedant nuo naujausios. Taip bus lengviau matyti profesinį augimą ir karjeros pokyčius.

Auklėtojas CV

Šis formatas rekomenduojamas daugeliui specialybių, jo dėka informacija pateikiama aiškiai, nuo naujausios ir baigiant seniausia, todėl lengva įvertinti kandidato patirtį bei kitus svarbius gyvenimo aprašymo aspektus, įskaitant išsilavinimą, išklausytus kursus, mokymus.

Rinkitės aiškiai įskaitomą šriftą, kuris būtų paprastas ir įprastas skaitytojui. Venkite ryškių spalvų, įmantrių stilių. Nors dokumentas turėtų atrodyti šiuolaikiškai, visgi jis neturėtų būti ekstravagantiškas, išlaikykite subtilumą ir rinkitės švelnias spalvas. Svarbiausia – tekstas, tad pasistenkite, jog jis būtų aiškus, tinkamai parinkite teksto spalvą, išskirkite didesnius teksto blokus ženkleliais ir tarpais tarp pastraipų.
Siūlome galybę gyvenimo aprašymų pavyzdžių, tai turėtų padėti pasisemti idėjų kuriant gyvenimo aprašymą auklėtojo pareigoms užimti. Kadangi ir auklėtojams tenka dirbti su tam tikrais dokumentais ir ataskaitomis, vadovai vertina tinkamai užpildytus CV, nes tai gali pademonstruoti kandidato gebėjimą dirbti kompiuteriu, raštvedybos žinias, kalbos stilistiką ir mokėjimą kurti įvairaus pobūdžio dokumentus.

Apžvelgę struktūrą ir formatą, pereikime prie pačio rašymo ir kiekvienos atskiros gyvenimo aprašymo dalies. Pateiksime pavyzdžius ir patarimus, kurie padės užpildyti šį profesinį dokumentą.

Kontaktinę informacija

Tai pirmoji jūsų gyvenimo aprašymo dalis. Šioje dalyje pateikiama kontaktinė informacija, kuri svarbi tam, kad būtų galima susisiekti su kandidatu ir aptarti darbo pasiūlymą išsamiau.  Įtraukite savo:

 • vardą, pavardę,
 • el. pašto adresą,
 • telefono numerį,
 • miestą,
 • amžių.

Ši informacija ne tik padeda susisiekti su kandidatu, bet ir jį identifikuoti. Matomas jo amžius, lokacija, kuri kartais yra svarbus aspektas renkantis darbuotoją.

Kai kurie kandidatai šioje skiltyje prideda ir nuotrauką, tačiau tai yra asmeninis pasirinkimas. Nors nuotrauka patenkina CV vertintojų smalsumą pamatyti kaip atrodo kandidatas, ji nėra privaloma. Bet to, nusprendus patalpinti nuotrauką, nereikėtų pamiršti, kad ji turi būti profesionali ir atitinkanti dokumento reikalavimus.

Auklėtojas CV

Čia tikrai netinka nuotrauka iš atostogų vakarėlio ar kito renginio. Nekelkite ir tokių nuotraukų, kurioje esate visu ūgiu, su šortais ar kitu žmogumi.

Pateiktą informaciją patikrinkite kelis kartus, ne tik dėl to, kad išvengtumėte gramatinių klaidų, bet svarbiausia dėl to, kad pateikti duomenys būtų teisingi ir potencialus darbdavys galėtų jums paskambinti.

Štai kontaktinių duomenų pateikimo pavyzdys:

Vardenė Pavardenė
Tel. +3706666666
aukletoja@gmail.com
Vilnius, 30m.

Informacija trumpa, konkreti ir tikslinga. Papildomus kontaktinius duomenis bus galima pateikti vėliau, jei to paprašys potencialus vadovas.

Trumpas savęs pristatymas

Tai trumpa vos keleto sakinių pastraipa, skirta patraukti skaitančiojo dėmesį. Kai kurie CV vertintojai CV skaito nuo pat pradžių, todėl į šį skyrių dėmesys kreipiamas pirmiausiai. Nors kai kurie personalo specialistai pirmiau peržiūri darbo patirties skyrių, nereiškia, kad turite praleisti arba prastai užpildyti savęs pristatymo informaciją.

Šioje dalyje išryškinkite svarbiausius ir reikšmingiausius pasiekimus, paminėkite darbo patirtį, įtraukite įvairius mokymo metodus. Pasirinkite svarbiausią ir aktualiausią informaciją, kuri sudomintų skaitytoją.

Jei tik pradedate karjerą, tuomet įvardinkite savo tikslus ir kaip ketinate juos pasiekti. Apskritai, šioje dalyje suteikiama kiek daugiau laisvės, tad išnaudokite tai. Nors pastraipa turėtų būti trumpa, ji gali papildyti gyvenimo aprašymą ir kandidatą išskirti iš kitų. Būkite kūrybiški, nekopijuokite šabloninių tekstų, prisistatykite savais žodžiais.

Tai jūsų šansas sudominti skaitytoją. Norite šio darbo? Įdėkite pastangų. Tiesa, labai naudinga paskaityti kitus pavyzdžius, tuomet galima lengviau sudėlioti mintis ir pateikti reikšmingiausią informaciją.

Štai mūsų pavyzdys:

Kantri, mylinti vaikus ir atsidavusi darželio pedagogė. Mano patirtis apima darbą su vaikais lopšelyje ir darželyje. Turiu trijų metų patirtį dirbant darželyje. Pradėjau nuo auklėtojos padėjėjos, o baigus studijas man buvo pasiūlyta auklėtojos pozicija. Mokau vaikus pažinti pasaulį per patyrimus, padedu jiems įgyti socialinių įgūdžių.

Darbo patirtis

Darbo patirties skyriuje nurodykite atitinkamą darbo patirtį atvirkštine chronologine tvarka, pirmiausia pateikite naujausią darbovietę. Galite įtraukti savanorišką veiklą, praktikos vietas. Galbūt dirbote aukle, tai taip pat vertinga patirtis, kurią rekomenduojama įtraukti, ypač jei turite mažiau oficialaus darbo patirties.

Galbūt ankščiau dirbote pavienius ir trumpalaikius darbus vasaros metu, kad užsidirbtumėte papildomai. Kandidatuojant į darželio auklėtojo poziciją, vertėtų pasverti ar tikrai įtraukti tokias patirtis. Paprastai, jos mažai susijusios su siūlomu darbu, todėl nesuteikia didelės vertės gyvenimo aprašymui. Tokias patirtis galima paminėti darbo pokalbio metu.

Auklėtojas CV

Darbas su vaikais tinka ne visiems, todėl įstaigai į kurią kreipiatės, turite parodyti, kad turite tai, ko reikia šiam darbui.

Pademonstruokite, kad esate susipažinęs su darželio mokymo programa, o jūsų mokymo metodai gerina vaikų pasiekimus ir rezultatus.

Darbo patirties skiltis suteikia galimybę tai parodyti išvardinant ankstesnius darbus, kurie parodo tinkamumą darbui. Nurodykite įtaigos pavadinimą, laikotarpį nuo kada iki kada dirbote, pereigų pavadinimą ir žinoma, darbo funkcijas, kurias atlikote. Tai padės geriau įvertinti jūsų pasirengimą darbui ir turimus įgūdžius.

Štai trumpas pavyzdys:

Darbo patirtis:
Darželio auklėtoja

Darželis
2021 – 2023
Vaikų ugdymas, užduočių ruošimas, vaikučių poreikių tenkinimas, priežiūra. Visapusiška komunikacija su vaikų tėvais ir darželio administracija. Vaikų emocinio ir fizinio saugumo užtikrinimas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
Ikimokyklinio ugdymo įstaiga
2018 – 2019

Ikimokyklinio ugdymo proceso planavimas ir įgyvendinimas. Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikų tėvais, vaikų įtraukimas

Kaip bebūtų, šiandieniniame pasaulyje vis dažniau pastebimas žmonių noras persikvalifikuoti ir tai yra sveikintina.

Vadinasi, jei ankščiau dirbote visiškai kitoje srityje ir tai truko gana ilgą laikotarpį, įtraukite tai į gyvenimo aprašymą. Kitu atveju, atrodys labai keistai, jei kandidatas, kuriam jau daugiau nei 18 metų, dar neturi jokios darbo patirties.

Išsilavinimas

Darželio auklėtojai turi būti įgiję atitinkamą išsilavinimą. Tai turėtų būti atitinkamo ugdymo išsilavinimas, kandidatai be išsilavinimo į šią poziciją nėra priimami, nebent kandidatas baiginėja studijas. Kitu atveju, jam gali būti pasiūlytos žemesnės pareigos.

Išsilavinimo skyrius svarbus auklėtojo darbui, nes auklėtojas turi būti pakankamai išsilavinęs ir išmanantis įvairius mokymo metodus, kad savo žiniomis galėtų pasidalinti su ugdytiniais ir jie tas žinias įsisavintų.

Išsilavinimo skiltyje reikėtų nurodyti įstaigos, kuriame įgytas išsilavinimas pavadinimą, studijų kryptį, mokymosi laikotarpį. Jei turite ir aukštesnį išsilavinimą, tokį kaip magistro laipsnis, žinoma įtraukite ir jį. Tokiu atveju galite neįtraukti vidurinės mokyklos, bet nebūtinai. Priklausomai kiek vietos lieka gyvenimo aprašyme, o jis turėtų būti pakankamai glaustas, bet kartu informatyvus.

Išsilavinimo skyriaus pateikimo pavyzdys:

Išsilavinimas
Vytauto didžiojo universitetas

Pedagogikos studijos
2014 – 2018

Vidurinis išsilavinimas
Kauno gimnazija
Metai

Įgūdžiai, reikalingi darželio auklėtojui

Yra daug įgūdžių, kurie gali padėti darželio auklėtojui atlikti savo pareigas. Labai tikėtina, kad asmenys, atsakingi už CV vertinimą, ieškos šių įgūdžių gyvenimo aprašyme. Turite daug įgūdžių, tačiau nežinote kuriuos verta įtraukti? Atidžiai perskaitykite darbo skelbimą ir rasite jums reikalingą informaciją.

Darbo skelbimas yra tikras pagalbininkas kuriant gyvenimo aprašymą, nes gerai parašytas gyvenimo aprašymas turi atitikti reikalavimus keliamus darbo skelbime. Kuo daugiau reikalavimų atitinka kandidatas pateiktame gyvenimo aprašyme, tuo didesni šansai patekti į tolimesnį atrankos etapą.

Jei norite dirbti su vaikais, turite pasižymėti tam tikromis asmeninėmis savybėmis, kurios leistų geriau suprasti vaikus ir padėtų su jais gerai sutarti. Štai mūsų sudarytas sąrašas, kuris dažnu atveju tinka darželio auklėtojo pozicijai:

 • Puikūs bendravimo įgūdžiai su vaikais ir jų tėvais;
 • Gebėjimas dirbti komandoje;
 • Kantrumas;
 • Kūrybiškumas;
 • Noras dirbti su vaikais;
 • Pradinio ugdymo mokytojo kvalifikacija;
 • Amžiaus tarpsnių ypatumų išmanymas;
 • Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
 • Gebėjimas taktiškai ir laiku spręsti problemas.

Atkreipkite dėmesį, kad tai įgūdžiai, kurie dažniausiai sutinkami darbo skelbimų reikalavimuose, vadinasi darbdaviai iš kandidatų šių įgūdžių tikisi dažniausiai. Nepaisant to, šių įgūdžių nereikėtų įtraukti aklai. Kiekvieną kartą kuriant gyvenimo aprašymą ir norint kandidatuoti į skirtingas ugdymo įstaigas, pakoreguokite gyvenimo aprašymą, kad jis atitiktų tos įstaigos keliamus reikalavimus.

Auklėtojas CV

Jei stinga vienų ar kitų įgūdžių, jų galima įgyti dirbant. Dažnu atveju darbdaviai suteikia galimybę mokytis ir su laiku įgūdžiai yra išugdomi ir įgyjami. Visgi, tam tikros savybės, tokios kaip:

 • Empatija
 • Meilė vaikams
 • Nuoširdumas
 • Kantrybė
 • Atsidavimas

bei kiti panašūs įgūdžiai, jau yra duotybė. Ne kiekvienas gali būti auklėtoju ar mokytoju. Darbas su vaikais yra be galo sunkus ir keliantis daugybę iššūkių, todėl ne kiekvienas renkasi šią specialybę. Minėtos asmeninės savybės yra labai vertinamos. Tokias savybes jaučia ir patys vaikai, būtent dėl to, jie labiau ar mažiau mėgsta skirtingus auklėtojus.

Papildoma informacija

Papildomi gyvenimo aprašymo skyriai, tai dar viena puiki galimybė sužibėti ir parodyti tinkamumą auklėtojo darbui ir vaikų ugdymui. Čia galite pateikti papildomus gebėjimus ir įgūdžius, kurie patrauktų CV vertintojų dėmesį. Papildoma informacija yra pasirenkama, todėl patys galite rintis kokią informaciją įtraukti, o kurios įtraukti nenorite, ar manote, kad neverta. Dažniausiai išskiriami šie papildomi skyriai:

 • Užsienio kalbos mokėjimas
 • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
 • Laisvalaikio pomėgiai
 • Kursai, pažymėjimai

Paprastai, darbo skelbimuose nurodomi reikalavimai apimantys minėtus punktus, tad CV vertintojams įdomu gyvenimo aprašymuose rasti šią informaciją, kuri leistų įvertinti kandidatų gebėjimus ir pranašumą lyginant su kitais, aplikuojančiais į tą pačią poziciją.

Nors auklėtojo darbo skelbimai nesulaukia galybės kandidatų, nes jaučiamas darbuotojų trūkumas, visgi, į tą pačią poziciją yra daugiau nei vienas kandidatas, vadinasi jau yra konkurencija, o jūsų tikslas, būti geriausiu.

Aptarkime kiekvieną papildomą CV skyrių atskirai, kartu įtraukiant informaciją, kuri yra svarbiausia.

Užsienio kalbos mokėjimas

Darželio auklėtojai vis dažniau dirba su skirtingų kultūrų vaikais, todėl gebėjimas kalbėti keliomis kalbomis, leidžia lengviau susikalbėti su vaiku ir įsiklausyti į jo poreikius. Taip pat, tai yra privalumas ir bendraujant su vaikų tėvais, nes dalis jų taip pat nekalba lietuviškai.

Užsienio kalbų mokėjimas reikalingas ir tam, kad būtų lengviau dirbti su įvairiomis kompiuterinėmis programomis, taip pat užsienio kalbų žinios naudingos ieškant papildomos informacijos užsienio literatūroje.

Užsienio kalbas įtraukite nurodant užsienio kalbą ir jos mokėjimo lygį, tai padės lengviau įvertinti kandidatą ir palyginti jį su kitais aplikuojančiais.

Pavyzdys:
Kalbos
Lietuvių – gimtoji
Anglų – puikiai
Rusų – puikiai

Darbo skelbime dažniausiai kaip vienas iš reikalavimų nurodomas tam tikros užsienio kalbos mokėjimas, Lietuvoje tai dažniausiai anglų arba rusų kalbos. Tačiau priklauso ir nuo ugdymo įstaigos, į kurią kandidatuojate, todėl atidžiai skaitykite darbo skelbime pateiktą informaciją.

Darbo kompiuteriu įgūdžiai

Auklėtojo darbas yra ne tik ugdyti ir mokyti vaikus, tačiau taip pat teikti įvairias ataskaitas, kurti mokymo medžiagą, interaktyviai perteikti informaciją, pildyti elektroninį dienyną ir atlikti galybę kitų užduočių, kurioms reikalingas kompiuteris.

Auklėtojas CV

Vadinasi, darbo kompiuteriu įgūdžiai labai reikalingi. Kokių kompiuterinių įgūdžių tikisi darbdavys – rasite darbo skelbime. Jei gebate naudotis minėtomis kompiuterinėmis programomis, įraukite jas. Jei stinga žinių, tobulinkite jas interneto pagalba.

Laisvalaikio pomėgiai

Kartais šis skyrius atskleidžia naudingos informacijos apie kandidatus ir parodo kitą jų pusę. Atrankos vadybininkai vertina įvairiapusius kandidatus. Kartais laisvalaikio pomėgiai atskleidžia spalvingą asmenybę. Turėtumėte įvardinti pomėgius, kurie sietųsi su jūsų darbu ir atskleistų jam svarbias savybes. Tai gali būti:

 • knygų skaitymas,
 • tekstų kūrimas,
 • tapyba,
 • žygiai

Jei manote, kad neturite jokių laisvalaikio pomėgių, kurie galėtų papildyti jūsų asmenybę ir kandidatūrą, tuomet verčiau neįtraukti šio skyriaus.

Santrauka

Darželio auklėtojo darbas yra reikalaujantis pasiaukojimo ir atsidavimo. Čia dirba tie žmonės, kurie labai myli vaikus ir turi pakankamai kantrybės, kad juos išklausytų bei gebėtų ugdyti. Gerai parašytas gyvenimo aprašymas, suteikia galimybę greičiau gauti darbą ugdymo įstaigoje, kurioje dirbti jau senai norėjote.

Kuriant gyvenimo aprašymą svarbu nuoseklumas, glaustumas ir konkretumas. Rašant CV, pasinaudokite mūsų pateiktais pavyzdžiais ir patarimais. Visuomet galite naudoti jau sukurtus šablonus, kurie gerokai palengvins rašymo procesą. Svarbiausias aspektas rašant CV – tvarka ir informatyvumas. CV turi atskleisi kandidato tinkamumą pozicijai, todėl skirkite laiko  CV rašymui ir džiaukitės puikiu darbo pasiūlymu.

Sukurkite savo CV naudodami geriausius šablonus

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu siųsti tą patį CV visoms įmonėms?

Tą patį gyvenimo aprašymą galima pritaikyti visoms pozicijoms, tačiau prieš siunčiant CV, rekomenduojama jį pakoreguoti ir pritaikyti konkrečiai įmonei. Pakoreguokite trumpą savęs pristatymą, suasmeninkite jį konkrečiai įstaigai.

Jei siųsite vieną ir tą patį CV į visus darbo skelbimus, toks CV gali sulaukti mažiau susidomėjimo. Svarbiausia, kad gyvenimo aprašymas atitiktų kuo daugiau darbdavio keliamų reikalavimų. Kitu atveju, net ir išsiuntus 10 ar daugiau gyvenimo aprašymų, galite nesulaukti teigiamo atsakymo. Jūsų tikslas – darbas, vadinasi, verta pasistengti.

Ar reikalingas motyvacinis laiškas?

Kreipiantis dėl auklėtojo darbo, rekomenduojama įtraukti ir motyvacinį laišką. Motyvacinis laiškas leis jums pateikti daugiau informacijos ir papildyti jau parašytą gyvenimo aprašymą. Pridėkite papildomos informacijos apie įgytą patirtį, įgūdžius ir motyvaciją šiam darbui. Parodykite, kad esate dėmesio vertas kandidatas.

Dar studijuoju, ar galiu pretenduoti į auklėtojo poziciją?

Šiuo metu yra didelis ikimokyklinio ugdymo pedagogų poreikis, todėl net ir studijuojant, rekomenduojama išbandyti savo jėgas ir pretenduoti į šią poziciją. Pabrėžkite praktikos metu įgytą patirtį. Galbūt laisvu vaiku prižiūrite vaikus. Aprašykite visą susijusią patirtį, tai turėtų padėti atkreipti vadovų dėmesį.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą vos per 15 minučių

Mūsų nemokama profesionaliai sukurtų gyvenimo aprašymų šablonų kolekcija padės išsiskirti iš minios ir vienu žingsniu priartėti prie savo svajonių darbo.

Sukurkite savo gyvenimo aprašymą